2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام
ترانه جان سفیده تخم مرغ آبپز رو باید بخوری.در مورد قرص هم من اطلاعی ندارم شرمنده.
سارای عزیز بیا بگو دیروز رفتی سونو چی شد بابا نگرانتیم.
مهشید جان ان شالله به برکت این روز عزیز تو این سری موفق میشی.الهی آمین
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است
السلام علیک یا ابا عبدالله (ع)
سلام ... کسی میدونه تو اهواز از کجا میتونم شیاف پرژسترون یا آمپولش رو پیدا کنم ... متاسفانه به خاطر دردهایی که دارم وضعیتم مشکوکه ... البته ساک حاملگی رو دکی دیدو خیالم راحت شد که خارج رحمی نیست ... لطفا کسی میدونه کمک کنه ... داروخونه ها درست جواب نمیدن .. اگه کسی این روزا پروژسترون خریده لطفا اسم داروخانه اش رو بگه ... مرسی

عزیزم من از همون روزی که آی یو آی شدم مدام حالت پری داشتم ولی کم و خفیف ... اونم گاهی ... بعد از چند روز کل حالتهای پری رفت و روز ده یازده بعد از آی یو آی بود که حالتهای پری برگشت .. ایندفعه شدیدتر از قبل ... طوری که حس میکردم پری شدم ... میرفتم دستمال میذاشتم و میدیدم ترشح دارم ... همیشه ترشح داشتم ولی این دفعه زیاد بود و واسه من با کمی گرفتگی پری ... درست یادمه چند روز که خونه مامانم بودم، هی بلند میشدم به خواهرم میگفتم پری اومد ... یعنی مطمئن بودم ... ولی جز ترشح خبری نبود ... من حتی یه لک کوچیک هم نداشتم ...
همیشه سینه هام چند روز قبل از پری ورم میکرد و کمی دردناک میشد، ولی تا وقتی که بی بی چک و آزمایش مثبت شد، اصلا ورم و درد نداشتم و این واسه من عجیب بود البته الان بدتر از قبل پری هام دارم ... گاهی هم تیر میکشه ... درست همون موقعها بود که کمردردم هم شروع شد ... من تو پری سابقه ی کمردرد نداشتم ... آها ... ببخشید کمی هم بادگلو داشتم ... اونم بدون اینکه چیزی بخورم .. البته ریز و کوچولو ... به کل این حالتهام واسم عجیب بود ... بعد از بی بی چک تکرر ادرار زیاد شد... بازم معذرت میخوام ... و البته تیره تر از همیشه ...
من روز 26 اردبیهشت آی یو آی کردم و روز 9 خرداد اولین بی بی چک رو گذاشتم ... یعنی 15 روز بعد ... به نظرم زودتر گذاشتنش لازم نیست ... خستگی و کسالت ... کمی حالت تهوع اول صبح ... گرسنگی .. همش بعد از مثبت بودن آزمایش شروع شد ...
Lilypie Pregnancy tickers
2738
البته این حالتهای من بود ... ممکنه هر کسی حالتهاش فرق بکنه ... فقط اینو میدونم که ماههای قبلش از روی علایم بیشتر فکر میکردم باردارم تا اون ماه ... بعضیا که تا یه هفته عقب ندازن اصلا علایمی ندارن

من از همون وقتی که آی یو آی واس انجام داد دچار درد و گرفتگی شبیه پری شدم و وقتی تو جاهای خیلی گرم یا سرد بودم این حالتم تشدید میشد ... فکر میکردم بدنم دیونه شده و زمان از دستش در رفته ... دو روز اول همین حالت رو داشتم
دیبا جون ایشالا که هیچ مشکلی نداری. نگران نباش
من دیروز داروهام رو از داروخانه دکتر صادقی گرفتم که دکترمرمضی آدرسش رو داده بود. میخوای آدرسش رو میذارم یه سربزنین شاید داشت
فلکه دوم کیانپارس- خیابان پهلوان شرقی داروخانه دکتر صادقی. این تلفن رو هم خودم از 118 گرفتم 3332750
آدرس یه داروخانه دیگه هم بم دادن که چون همون اولی داروها رو داشت دیگه اونجا نرفتم. میخوای اینم داشته باش شاید به دردت خورد
داروخانه دکتر گرجیان خیابان 5 غربی مجتمع فارابی تلفنش رو از 118 بگیر
البته باید نسخه همرات باشه فک کنم بدون نسخه دارو نمی دن اصلن
«بسم الله الرحمن الرحیم» «إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ إِنَّ شَانِئَکَ هُوَ الْأَبْتَرُ الکوثر»
مهشید جون امیدوارم همه چی خوب پیش رفته باشه و خدا این بار دوتا نی نی خوشگل بت بده به حق این روزا و شبهای عزیز. خیلی تو فکرت بودم. منتظر خبرا خوبت هستیم
ممنونم بابت توضیحات خوبت

ترانه جون استرس نداشته باش! ایشالا همه چی خوب پیش میره و مشکلی نداری. متاسفانه من در این مورد چیزی نمی دونم تا راهنمائیتون کنم. شرمنده. مگه چند تا تخمک داشتین که گفتن هایپر میشین!؟

سارا جون امیدوارم که مشکلی نداشته باشین. بیاین از خودتون خبر بدین نگرانتونیم
«بسم الله الرحمن الرحیم» «إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ إِنَّ شَانِئَکَ هُوَ الْأَبْتَرُ الکوثر»
منم دیروز رفتم دکتر سونوم کرد که متاسفانه یه فیبروم یه سانت و نیمی زده بودم. تا حالا این مشکل رو نداشتم تقریبا مطمئنم به خاطر داروهایی که این مدت استفاده کردم اینطوری شدم
البته دکترم گفتن که برا بارداری مشکلی ایجاد نمیکنه و سیکل آ یو آی رو برام شروع کردن. تا خدا چی بخواد...

بچه ها دکتر بم دوتا آمپول گونال اف داده که گفت زیر جلدی بزن تو بازو با زاویه 45 درجه. شما تا حالا این آمپول رو زدین؟ تو بسته ش 4 تکیه بود. یکیش پودره و یکیش هم آبش. اون تایی دیگه چیین!؟
ممنون بهاری جان ... حتما سر میزنم ... فقط داروخانه ولی عصر دو تا از بیستایی که دکی نوشته بود رو داد ... دکی گفت شیاف گیر بیاری بهتره ... خستم از بیرون رفتن ... میترسم اوضام بدتر شه ... میگن خیلی از شیافا هم ایرانی بوده یا همین پروژسترون ... اینا که خارجی نیستن که گیر نیان ...

بهاری جان منم تو سیکل آی یو آی گونال زدم ... یه دونه آمپوله و دو سه تیکه ی دیگه ... خانمی حتما حتما ببر بیمارستان واست بزنن ... من بیمارستان فاطمه الزهرا که نزدیک به خونمون هستش گونال ها رو زدم ... الان هم پروزسترون رو میبرم اونجا میزنن ... همه کارشناس پرستاری هستن و داروها رو میشناسن .. من بیمارستان مهرم رفتم سریای قبل ... اصلا این مطبا نمیرم ... تازه خوبی بیمارستان اینه که هر ساعت شبانه روز میتونی بری بزنی ... البته بیمارستان فاطمه الزهرا که با نسخه تزریقات رو انجام میده ... من واسه پروژسترون ها دادم دو تا نسخه نوشت ...
بهاری جان نگران نباش ... دوست منم واسه نی نی دومش اینجوری بود ... همون ماه هم حامله شد ... تو دوران حاملگیش کلی میترسید ولی خدا رو شکر هیچ مشکلی واسه خودش و دخملش پیش نیومد ... ایشالا همین ماه جواب میگیری
سلام دوستان عزیزم منم خوزستانی هستم دکترم تهرانه من باید تخمک اهدایی بگیرم دکتر برام استرادیول والرات 2 میلی نوشته البته خارجیشو به نظرتون بیام اهواز میتونم پیدا کنم ؟؟؟؟؟ لطفا راهنماییم کنید. مرسی
خداوندا تو میدانی که من دلواپس فردای خود هستم ...

مرا تنها تو نگذاری
2706