2726
سلام دوستان

غزل ودیبای عزیز ممنون از لطفتون

غزل جون

1-من شنبه که انتقال دادم روز دوشنبه عصر با هواپیما برگشتم

2-من تا حالا سه بار پانکچر شده بودم دوبار اول که منفی شدولی بار سوم که دی ماه بود هایپر شدم بخاطر همین برام انتقال ندادن تا همین ماه که دوتا جنین 5 روزه انتقال دادن

3-تغدیه هم معمولی مثل همیشه فقط غذای نفاخ نخوردم وبیشتر میوه وکمپوت گلابی خوردم تا یوبست نشم ببخشید

4-استراحت سه روز اول که تهران بودم همش خوابیده بوده فقط برا دستشویی بلند میشم اونم توالت فرنگی
ار روز چهارم هم که اومدم خونه استراحت کردم تقریبا ولی مطلق نه نهار وظرفها رو خودم میشستم ولی زیا سر پا نبودم یه صندلی گذاشتم تو اشپزخانه رو اون مینشینم کارهامو میکنم

دوستم هر سئوال ئیگه داشتین من درخدمتم خوشحال میشم کمکتون کنم

درمورد دارو من دیروز با هزار درد سر تونستم امپول پروژسترون پیداکنم اونم با پارتی
واما درمورد دکترم نیکبخت که بیخیال شدم

ولی شرایط دکتر محمودی خوبه چون ماهم با بیمارستان مهر قرار داد داره شرکتمون فقط نمیدونم دکتر محمودی خودش هم تو کار ای وی اف اینا هست وهمچنین دستگاه سونو داخلی تو مطبش داره یا نه؟

دوستان خواهشا تلفن دکتر پور مطرود یا مرمضی اگر دارن برام بذارین همچنین میدونین تو مطبشون دستگاه سونو داخلی دارن یا نه؟وبا چه بیمارستانهایی قرار داد دارن

ممنون میشم اگر راهنمایی کنین دوستان اهوازی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ترانه جون اصلا از هایپر شدن ناراحت نباش وضع منو که خوندی فکر کنم بالا منم زمستونی خیلی ناراحت شدم که هایپر شدم ولی الان خدارو شکر میکنم حتما یه خیر ومصلحتی تو کارم بوده

من وقتی هایپر شدم دکتر رویان گفتن تا میتونی هر روز سفید تخم مرغ بخور حتی 20 تا دوغ وشیر سویاهم گفتن تا میتونی بخور

درمورد فریز شدن جنین فریز میکنن نه تخمک

راستی شما کجا دارین درمان میکنید؟
2728
سلام
سارا جان
خیلی خیلی ممنون توضیحاتت جامع و کامل بود .ان شاالله که دوران بارداری راحتی داشته باشی و به سلامتی زایمان کنی.گلم در مورد سونو گرافی از همه جا بهتر اول سونوگرافی انبیایی و بعد پیرنیا است .صبح ها هم هستن ولی نمی دونم سونوگرافی واژینال هم دارن یا نه ؟
دکتر محمودی کار آی وی اف هم انجام میده .
من شماره دکتر مرمضی و پورمطرود رو ندارم از 118 بگیر .البته الان دوستان میان اونها شماره ها رو دارن.
تروخدا ببخشید که می پرسم عزیزم مگه مشکلی داشتی که به رویان زنگ زدی و حالا اینقدر سریع میخوای بری سونو.
نگران شدم.
الهی بمیرم برای خودم که بعد از هایپر شدن یه دونه سفیده تخم مرغ هم نخوردم عقد خواهر شوهرم بود بدو بدو اومدیم اهواز فردا صبحش رفتیم شهرستانی که خونه داماد بود .اون روزها خیلی دلم برای خودم می سوخت.
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است
السلام علیک یا ابا عبدالله (ع)
سلام به همگی

خوبین؟

من طرفدار کاندیدای شورا آقای مهندس صالح محمدیان هستم چون توی شهرداری خدمت می کنه . چند بار کارم پیشش گیر افتاد واقعا کمکم کرد. به همه کمک می کرد. اگه دوست دارین شما هم بهش رای بدین
سارا جون تبریک میگم به سلامتی انشاا..

کارای خونه روانجام میدادی مثلا خم رواست شدن چی کابیتها که وسابل پاین داریم ور خم میشدی برمیداشتی یا نه

شماره مرمضی مطبش 3388428روزهای زوج از ساعت 2برو نوبت بگیر دکی هم زود میاد سونو وازینالم داره
خدایا خواستم بگویم تنهاایم اما نگاه خندانت مرا شرمگین کردچه کسی بهترازتو.....
غزل خواهش میکنم عزیزم

مطمئنی دکتر محمودی تو کار ای وی اف هست؟
بی زحمت شماره تلفن وادرسش اگر داری برام بذار؟

تو مطبش سونو داخلی میکنه؟

هرروز هست صبح یا عصر؟

روزانه نوبت میده؟

من زنگ زدم رویان عدد بتام بدم گفتن چون عدد خیلی زیاد باید حتما بری الان یه سونو داخلی بدی

حالا نمیدونم ازمایشگاه اشتباه کردهیا خدایی نکرده مشکلی هست

بازم ممنون اگر بتونی کمکم کنی
ممنون مهشید جان من خم وراست زیاد نمیکردم ولی اگر تو کابینت کار داشتم زیاد مینشستم رو زمین ولی اگر کار زیادی نبود همسرم کمکم میکرد

امروز سهشنبه هست پس دکتر مرمضی نیستش

میومونه محمودی وپور مطرود اگر امروز باشن

راستی بیمارستان اریا چی هرروز هستن عصرها هم هستن دوستان/

خواهش میکنم هر کی میدونه کمکم کنه زودتر
سارا جون مرمضی امروز ظهر بیمارستان اریا ست از الانم هم میتونی بری نوبت بگیری دکی 2ونیم میاد برو بیمارستان قسمت زیرزمین
خدایا خواستم بگویم تنهاایم اما نگاه خندانت مرا شرمگین کردچه کسی بهترازتو.....
سلام سارا جون
شماره دکتر پورمطرود 3335816-17
همه روز غیر از دوشنبه و پنجشنبه
کیانپارس خ پهلوان شرقی نبش اردیبهشت مجتمع درمانگران پارس طبقه 6
بگو کارم اورزانسیه شاید قبول کنه
من زیاد سونو رفتم ولی دکتر افشین رضازاده کارش حرف نداره هم واژینال هم از روی شکم
خیلی دقیق و ریزبینه همه رو برات توضیح میده خیلیم خوش اخلاقه پرسنلشم همینطور
شنیدم که دستگاهشام از همه جا پیشرفته تره
از همه بهتر اینکه یه مانیتور هم جلوی روی خودت میزاره که تو هم داخل رحم رو ببینی و از روی اون برات توضیح میده
امیدوارم موق باشی
سلام
ممنونم سارا جون از توضیحاتت دکترم نیکبخته وتوی ذکریا پانکچر می کنه
مهشید جون شما هم اگه در مورد سوالم (صفحه 68 ) اطلاعی داری ومی تونی کمکم کنی منتظرم .من پنجشنبه روز تولد حضرت ابولفضل باید پانکچر شم برام دعا کنین
2706