2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامان هیراد ممنون از راهنماییات نمیدونم چکار کنم یکی از دوستام خودش که همدانه رفته ونتیجه گرفته برام پیش دکتر خودش نوبت گرفته قرار شده برم ببینم چی میشه دیگه خیلی خسته شدم از دکتر رفتن
پوپو جون چه خبر؟ جوای آزمایشت چی شد دختر؟ ایشالا که مثبته
«بسم الله الرحمن الرحیم» «إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ إِنَّ شَانِئَکَ هُوَ الْأَبْتَرُ الکوثر»
2731
سلام به همه دوستان عزیزم امیدوارم حالتون خوب باشه.
دوستان عزیز من در کمال ناباوری که آزمایش بتا روز 14 انتقالم منفی شده بود و سه روز بعدش ناگهان دچار لکه بینی شدم بی بی چک گذاشتم و دو خط افتاد بعدش رفتم آزمایش دادم و خداروشکر مثبت بود. الان هم استراحت مطلق هستم چون دکترم گفته احتمال سقط به دلیل خونریزی که دارم زیاده فقط گفتم بیام و به شما دوستان عزیز خبر بدم که توی شهر ماهم دکترای خوبی هست که واقعاً از جون و دل کار می کنن.
توروخدابرام دعاکنید که مشکلی پیش نیاد.
اول خدا دوم خدا..................................................n خدا و در آخر هم زحمات دکتر مهربونم خانم مرمضی که منو آی وی اف کرد.
خدا رو شکر نانا جون. خیلی خوشحال شدم. ایشالا که مشکلی نیست. نگران نباش. فقط استراحت کن

پوپو جون شما چه خبر؟ کجائی دختر!؟
«بسم الله الرحمن الرحیم» «إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ إِنَّ شَانِئَکَ هُوَ الْأَبْتَرُ الکوثر»
سلام بچه ها خوبید روز همگیتون مبارک . امیدوارم به زودی به حق بی بی فاطمه زهرا دامن همتون سبز بشه.
مصی جون ببخش که خبر ندادم من بعد از کلی علائم جور واجور و با 2 روز تاخیر پری شدم . روزای اول خیلی ناراحت بودم ولی گفتم بیخیال خدا نخواسته دیگه . حالا فردا دوباره میرم آریا پیش دکتر مرمضی ببینم چی میگه.
نانا جون هزار هزار بار تبریک . خیلی خوشحال شدم خوب استراحت کن .ایشاا... نی نی یا نی نی هات محکم میچسبن به دلت و صحیح و سالم دنیا میان .اگه بازم اومدی لطف کن برام بنویس مشکلتون چی بود عزیزم.مرسی
2738
عیب نداره پوپو جون. خدا بزرگه. ایشالا ماه دیگه اصن طبیعی باردار میشی
شوهرت خیلی مشکل داره؟ تحرکش و موفولوزیش چنده؟
والا چه عرض کنم مصی جون دقیق یادم نمونده فکر کنم 24 باشن هردو البته دکترش گفت به نظرم جواب آزمایشگاه یکم غیرمنطقیه.حالا دارو داده الکارنیتین -آپو پنتوکسی فیلین - ویتامین E خودمم روی + کاسنی بهش میدم ببینیم چی میشه
منم این ماه ای یوای انجام دادم مطب نازنین مهرداد دکی گفت اگر نشد سری بعد ای وی اف چون اسپرمه شوشوضعیفه

من شرکتیم تا3بارهزینه هایه کاشت روشرکت بهم میده نمیدونم چیکارکنم همین اهواز انجام بدم ای وی اف رو یابرم

تهران یا یزد حوصله دوباره نوبت گرفتن تونوبت چندماه موندن روندارم از اون ورم دکی شوشوگفته ازمایشگاه برایه ای وی

اف خیلی مهمه که پیش رفته باشه حالا اومدم نظرشما دوستاروهم بدونم چیکارکنم؟؟؟؟
خدایا خواستم بگویم تنهاایم اما نگاه خندانت مرا شرمگین کردچه کسی بهترازتو.....
پوپو جون ویتامین سی خیلی خوبه و هیچ ضرری هم نداره. ویتامین سی اسوه بگیر روزی دو سه تا بخوره
پوپو جون نه دکتر دیباوند جاش نشسته ای یو ای انجام میده کارش خوبه هرسری میرم چند نفرباردارشدن

ای وی اف روهم نیکبخت انجام میده
خدایا خواستم بگویم تنهاایم اما نگاه خندانت مرا شرمگین کردچه کسی بهترازتو.....
2706