2410
2553
سلام پوپو فکرکنم صفحه قبلی رونگاه کنی ادرس باشه

تررررررانه خبری ازت نیست رفتی سونو؟

مامان یاس خوبی

بارانی میبینم درومشغولایت جدید میگردی خیلی خوبه
خدایا خواستم بگویم تنهاایم اما نگاه خندانت مرا شرمگین کردچه کسی بهترازتو.....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام مهشید جون از بابت باران خیللللللللللللللللللی ناراحتم

شرایط جور شد ولی ان تو میزبان میهمان نواز نبود و میمهان را نپذیرفت واقعا ادم چی بگه

راستی بچه های اریا تصمیم دارند که منبعد رشد جنین ها را علی الخصوص فریزی را تا بلاستوسیت یعنی روز پنجم تویه انکوباتور نگه دارند بعد انتقال بدهند
سیکل شروع کردی؟
مهشید جونم چکار کنم دیگه؟مجبورم سر خودمو گرم کنم وگرنه دیوونه میشم.خیلی سخت میگذره روزا.الانم که تا 1ماه باید اچ دی بخورم اگر مثل دفعه پیش 3ماه طول نکشه.الکی الکی عمرمون داره میگذره

مرسی مامان یاس عزیزم.شرایطم خیلی خوب بود حتی دکترم میگفتم احتمال 2قلویی خیلی زیاده چقدر ذوق داشتم و امیدوار بودم.قسمت نبوده لابد.
شما خودت بچه داری؟یاس و نرگس اسم بچه هاتون هستند یا انشالا قراره تو اینده دنیا بیان؟
2720
مامان یاس راست میگی

من امروز پری شدم فردامیرم سونو این اخرین بسته فریزهامه فکرکنم 3تاباشن گرید سی نمیدونم میزارن بلاستو بشه یانه؟
2714
خداروشکر ترانه جون بین از حالا دنبال امپول هاچ سی جی باش امروز پرسیدم بیمارستان اریا داروخانه اش داشت بدو برو بگیرتاتمام نشده ازدکی بپرس ببین چندتا میخوای بنویسه بروبگیر من فکرکنم 6یا7تا گرفته بودم

منم رفتم سونو تخمدان هردوتاش پی سی او بودن یه چیزسالم داشتیم اونم کم فیکم شدخلاصه قرص نوشت دکی که برم تو سیکل انتقال
2706