2703
2553
خواهش شاید ولی گاهی فولی های خیلی ریزام هست که باسونو دیده نمیشه وازادم نمیشن چون کوچیکن اونا بزرگ میشن یهووای حالا خودتو ناراحت نکن یه ماه استراحتم بهتره یکم روحیه تو تجدید میکنی
خدایا خواستم بگویم تنهاایم اما نگاه خندانت مرا شرمگین کردچه کسی بهترازتو.....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
برای منم همینطور بود هربارخواستم پشت سرم ای یو ای انجام بدم نشد زیاد بهش فکرنکن

من وقتی میرفتم برای ای یو ای یه دخترماه قبل اومده بود با همون شرایط از شوشومن با یه فولی 16ای یو ای به زور

دوستم انجام دادهمون شد که مامان شد ولی من چی مثل اون بود ازشوشوم تازه خودم 3تا فولی داشتم ولی قسمت نبود

اگرخدابخواد توهرشرایطی میده زیاد سخت نگیر
من هفتیه دیگه پری میاد ولی جورشد 5شنبه میرم دکی ببینم چی میگه از ی چیزی برام مینویسه ببینم دلیل این منفی هاروپیدامیکنه یانه بعدش میرم برای انتقال حالا سعی میکنم به ماه رمضون نخوره
اره همش به خواست خدا بستگی داره لابد هنوز لیاقتشو ندارم.تو تاپیک ای یو ای اینماه همه باردار شدن جز من...کلی مامان داشتیم
دیباوند هم که فقط میگه استرس نداشته باش و هنوز زوده و ازین حرفا.میگه سنت کمه میگم بابا 29 سالم میشه چند ماه دیگه میگه 30 ساله ها هنوز دنبال شوهرن هههههه کلی روحیه میده بهم هر دفعه خدا خیرش بده ... دستشم خیلی خوبه امروز و دفعه پیش که رفته بودم کلی ای یو ای باردار شده بودن با ازمایشاشون اومده بودن
2714
ااکیا ازشون +شده

منم داره 30 سالم میشه اره من خیلی دباوند رودوست داشتم خانوم گلاوبوندم همینطور کلا خیلی باهم خوب بودیم اون اخرین بارکه رفتم همشون پریدن جلوم فکرکرده بودن مامان شدم نیومدم بنده خداهااا

انشاا...همه بچه های کلوپ باهم برای منتظرا دعااا میکنیم
من تو هر تاپیک یا هر کلوپی میرم همه باردار میشن حتی اونایی که بعد من میان اخرش من میمونم.من غضو یه کلوپ بودم همشون باردار شدن به جز من و چندتادیگه که خیلی قدیمی بودیم...تاپیکای دیگه هم که میرم همینطور..عجیبه واسم
اااای وااای بهاری جون تازه دیدم گفتی ادرس مطب رومیخوای شرمنده

شماره مطب 3388428روزهای روج از ساعت 2ونیم دکی میاد کیانپارس فکرکنم 5غربی بود ساختمان فارابی شایدام 4

ساختمان همون اول خیابانه مشخصه حالا از چندروز قبل وقت بگیر یا اگرهمون روز میری ساعت 2وانجاباش که نوبت بگیری

البته حتما چندروز قبلش زنگ بزن ببین ساعت اومدن دکی تغییرنکرده باشه منشی سخت به کسای که برای ناباروری میان

نوبت میده چون مطب بیشتر برای ماماناست پس بگو از شهرستانی وکسی نیست وقت دیگه ای بیارتت ببین چی میگه
2706