2737
2734
والا خودم هم چیز زیادی ازش نمی دونم فقط یه نفر بم گفت مطمنئم مشکلتون با این روش حل میشه ما هم رفتیم دنبالش. بش میگن طب کل نگر. فقط هر یه ماه تا دو ماه یه قاشق دارو میدن بخوری! داروش خیلی کمه رزیم خاص هم داره. این دکتراش و آدرساشون www.homeopathyiran.org

پوپو جون دیگه به این چیزا فکر نکن اصن! مثبت فکر کن! ایشالا تو الان دیگه مامان شدی! :)
«بسم الله الرحمن الرحیم» «إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ إِنَّ شَانِئَکَ هُوَ الْأَبْتَرُ الکوثر»

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا به حق فاطمه زهرا دامنت رو سبز کنه
خدا رو چه دیدی! شاید الان دوقلو بارداری! فقط خبرش رو بمون بده. یادت نره
«بسم الله الرحمن الرحیم» «إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ إِنَّ شَانِئَکَ هُوَ الْأَبْتَرُ الکوثر»
2731
مثبت فکر کنم! دوقلو فقط! اونم یه دختر و یه پسر :)))

برا خدا چیزی نیست. مطمئن باش. اراده کنه دوتا رو با هم بت میده

بی بی رو هم فراموش نکن. بدجور مراد میده. تا میتونی صداش کن

یا مولاتی یا فاطمه اغیثینی
سلام بچه ها منم ساکن اهواز هستم دو سال و نیمه که ازدواج کردم 9 ماهه دارم اقدام میکنم ولی هنوز نتیجه نگرفتم پیش چند تا دکتر هم رفتم گفتن هم من و هم همسرم مشکلی نداریم اما نمیدونم چرا باردار نمیشم میترسم یه مشکلی داشته باشم اما دکترایی که رفتم نتونستن تشخیص بدن الان میخوام دکترم رو عوض کنم به نظر شما پیش دکتر ذاکر حسینی برم بهتره یا دکتر مرمضی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام دوستان من دونبال مطب جدید مژگان توسلی میگردم کسی اینجا آدرسی شماره ای ازش نداره؟؟؟!!مطب قبلیش نادری بود اما الان میگن رفته کیانپارس.از118هم پرسیدم چیزی نمیدونستن:( یه عمل دارم که بایدبرم پیش اون.
بُُُُُُُُــگذار  بُــگذرد   ،روزهـــاے ک روز ما نــیـــستــ  ، روزگـــارے روز مــاهم مــیــرســـد...
2738
سلام بچه ها منم تازه این تاپیک اهوازو دیدم تو رو خدا اگه آدرس مطب دکتر مرمضی را دارین یا شماره تلفنی ازش دارین به من بدین میخواهم ای وی اف انجام بدم قرار بود برم تهران ولی خیلی سخته برام
مامان هیراد من اندیمشک زندگی میکنم ومیخواهم ای وی اف کنم نمیدونم پیش کدوم دکتر برم قرار بود برم تهران ولی گفتم بیام اهواز دکتر مرمضی از جلوتر باید وقت بگیریم یا همون موقع که اومدیم وقت میدن دکتر خوبیه مریضو معطل نمیکنه
2706