2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نیکی خانم دکتر نیکبخت ایران هستش بیمارستان امام هم میره . البته من پیش مهرداد میرفتم الان رفته خارج از کشور حالا بین نیکبخت و مرمضی موندم که احتمالا فردا برم بیمارستان آریا پیش دکتر مرمضی ببینم خدا چی میخواد
2728
سلام نانا جان هزینه ای وی اف چی اون چقدر خود دکتر مرمضی انجام میده کسی جواب گرفته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مرسی
31 مرداد تولد ارشیا و1خرداد تولد آنوشا بهترین روزای زندگیم است وخواهد بود ......عاشقتونم
سلام پوپو جون
چه خبر؟ رفتی دکتر؟ چیکار کردی؟
«بسم الله الرحمن الرحیم» «إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ إِنَّ شَانِئَکَ هُوَ الْأَبْتَرُ الکوثر»
سلام به همگی
من دیروز عمل پانکچر انجام دادم . هزینش 1500000 شد البته بدون دارو اصلاً هم اذیت نشدم ساعت 8:30 عمل شدم و ساعت 11 مرخصم کردن شنبه ساعت 12 هم انتقال دارم.
خواهرهای مهربونم دعام کنید چون 3 تا جنین بیشتر ندارم.
نانا جون ایشالا به حق این روزها و به حق فاطمه زهرا نتیجه میگیری. مطمئن باش

نانا جون مشکل شما چی بود؟ سه تا رو قراره براتون انتقال بدن؟
«بسم الله الرحمن الرحیم» «إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ إِنَّ شَانِئَکَ هُوَ الْأَبْتَرُ الکوثر»
ممنونم پوپو جون. ایشالا هر دو تون با خبرا خوب بیاین. منتظریم
پوپو جون ممنون که راهم پیش دکتر مطمئن برم که متخصص نازایی باشه مرمضی خوبه به نظرت چه جوری نوبت میده روزانه یا طول میکشه؟فقط ای وی اف انجام میده یا کارایه دیگه نازایی رو هم انجام میده ؟به نظرت نیکبخت برم یا مرمضی
پوپو جون چه خبرا؟ رفتی سونو فولیکول؟
2706