2733
2734
خداروشکر که حالت خوبه.نگرانت بودم.چرا شب نگهت داشتن؟

انشالا نتیجه عملتم خوب بوده.پس یزد بودی.وای خدایا زودتر مارو از رفتن توی این جاده و راه و مسیر راحت کن...بشینیم زندگیمونو بکنیم در کنار بچه های نازمون...آمین
ترانه جون به سلامتی...
آمین به دعات باران جون که از دل همه ما بود...امیدوارم خدا هم بشنوه...من که هر چی به عید نزدیکتر میشیم حالم گرفته تر میشه..با اطمینان میگم من امسال اصلا زندگی نکردم...
فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ .. ... خدایا بخواه و به پزشکهامون علمی عطا کن که دیگه چیزی به اسم " ناباروری" قلب هیچ زنی را نلرزونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الی جون منه بیچاره که از اولش درگیر ای یو ای بودم بعد شد میکرو و هزار جور کار دیگه..یعنی امسال 2بار ای یو ای کردم 2بار انتقال جنین دادم یبارم عمل کردم...آدم از من پرکارتر کجا دیدی؟ههههههههه

منم حس عید رو ندارم.دیدین بوی عید میاد اینروزا؟من متنفرم ازش
سلام دوستام ....باران نگو عزیزم ....
تو لیاقت مادر شدن رو داری.....وخدا هم تو رو میبینه وجوابتو میده

من نوبت گرفتم پیش مرمضی......قید ذاکر حسینی و ای یو ای رو زدم....آخه تا حالا داروی محرک تخمدان مصرف نکردم....
ببینم مرمضی چی میگه
زندگی به من یاد داده...برای داشتن آرامش امروز رو باخدا قدم بردارم....و فردا رو به او بسپارم.
2731
درمان دارویی رو با مرمضی شروع کردم شوشو مشکلی نداشت من تنبلی تخمدان دارم.........چقدر دقیق بود و واسه بیمارش وقت میذاره........خدایا شکرت دکتری پیدا شد که حرف آدم رو بفهمه
زندگی به من یاد داده...برای داشتن آرامش امروز رو باخدا قدم بردارم....و فردا رو به او بسپارم.
ممنون مهشید جون.....همیشه احوالتون رو میام جویا میشم....ایشاا.... همه نی نی دار بشین به همین زودیا
2738
2706