2737
2734
سلاااام

باران جونم خدارشکر همه چیزخوب بوده چقدرمناسب گرفته ازت

خاطره جون بازم خداروشکر توهم مشکل خواستی نداشتی بدن هاباهم متفاوتن حتما مقاومت میکرده بدنت نسبت به مواد بیهوشی منم قبل از اینکه کامل تمام بشه به هوش بودم درد داشتم وقتی این وسیله که دهانه رحم رو بازمیکنه رو داشت درمیورد احساسش کردم چقدرم تند درش اورد درد داشتم ولی نمیتونستم چیزی بگم چقدر دیر بستری شددی چرا؟

ترانه انشاا.. عمل توهم خوبه زیاد حساس نشو حتما دکی یه چیزی میدوسته اون امپول رو بهت داده افلاطونیان استاد همه ایناست

ایلین انشاا.. که مامان بااااشی

الی دنبال دردسری الکی چیکارهیسترو داری تووو
خدایا خواستم بگویم تنهاایم اما نگاه خندانت مرا شرمگین کردچه کسی بهترازتو.....
آیلین جون خیلی دعات میکنم.تو مامان بشی ماهم ذوق میکنیم عزیزم

مرسی الی و مهشید جونم

ترانه جون انشالا عمل خوبی داری.دکترت کی بود؟یادم رفته.خیالت راحت عمل سختی نیست.به بعضی از خانمایی که همراه من بودن هم شیاف یا قرص زیر زبونی داده بودن.نگران نباش تجویز دکترا متفاوته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خاطره جون فدات شم چقدر اذیت شدی.برعکس تو من هیچی نفهمیدم هنوز من داشتم با دکتره حرف میزدم که بیهوش شدم.وقتی ب هوش اومدم همه چیز تموم شده بود و داشتن میبردنم ریکاوری .گردنم و تمام بدنم درد میکرد از عوارض بیهوشی بود.اما الان خیلی بهترم

تو لک بینی نداری؟من هنوز خیلی کککککم لک میبینم شاید روزی 4-5 قطره.

من ساعت 10 عمل شدم و 3مرخص شدم.

چقدر گروووووووووون توی اصفهان لاپارا و هیسترو رو باهم 800میگرفت هیسترو تنها هم 500...
باران جون حالا یعنی اون پولیپه علت میکروهای منفیت بوده؟؟!! نتیجه بقیه آزمایشاتو نگرفتی؟؟ به سلامتی بعد عید میری تو سیکل دیگه.آره؟؟
خاطره جون شما برنامت چیه الان؟؟
آیلین کی آزمایش داره؟؟ بهاری هم که رفت دیگه نامرد..
فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ .. ... خدایا بخواه و به پزشکهامون علمی عطا کن که دیگه چیزی به اسم " ناباروری" قلب هیچ زنی را نلرزونه
2731
سلام
باران جون بنظر من که عملش واقعا سخت بود، من بعد عمل شبا حالت تهوع دارم
آره منم لک بینی دارم دکتر گفت تا یه ماهم ممکنه لک ببینی فقط یه سوال؟ پریودمون طبق تاریخ قبل میاد؟؟
الی جان من برنامه م معلوم نیست دکتر گفت روز 3 پری بیا مطب احتمالا بخواد ای یو آی کنه اما این ماه که میخوره به عید
البته کار بیمارستان آریا واقعا خوب بود دستشون درد نکنه
مهشید پنج شنبه خیلی شلوغ بود بیمارستان مرمضی هم 11.30 اومد، یه هیسترو انجام داد دومی من بودم
باران جون برات دعا میکنم زود زود مامان بشی گلم
اگر میدانستم به تو منجر خواهد شد....هزاربار میزیستم.... تمام آن عمر پریشان را....
سلام ترانه جون
عزیزم برات دعا میکنم،دکترت کیه کجا عمل میشی؟
باران و مهشید عملشون راحت بود ایشاا... مال توام راحتره گلم
اگر میدانستم به تو منجر خواهد شد....هزاربار میزیستم.... تمام آن عمر پریشان را....
2738
الی جون احتمال زیاد علتش همین پولیپ بوده.چون باعث لرزش دیواره رحم میشه و جنین نمیتونه لانه گزینی کنه.حالا ده روز دیگه که جواب پاتولوژی اومد حسابی از دکترم میپرسم

اآزمایشامم همونجا ازم گرفتن جوابشو اورژانسی حاضر کردن همه چیزش خوب بود.ایمنیا بود با هپاتیت ها تیرویید و پرولاکتین و قند و یه چند مورد دیگه.همشون تو رنج نرمال بودن شکر خدا

اره دیگه انشالا واسه بعد عید میفته
سلام
من امروز عمل کردم .مرکز ناباروری یزد دکتر افلاطونیان.
عملم راحت بود بیهوش بودم و هیچی نفهمیدم شب هم نگهم داشتن یعنی الان تو بیمارستانم با گوشی اومدم.فردا در مورد نتیجه عمل ونظر دکتر باید بپرسم بعد عمل خونریزی داشتم حالا کمتر شده
2706