2410
2553
لطفا اگه کسی از دوستان مهد کودک خوبی تو این محدوده میشناسه برام آدرسشو بزاره.اگه شهریه اون مهدکودک هم بزارید ممنون میشم.در ضمن بگم که برا ی یه بچه 2/5 ساله میخوام
مهد راه رشد تو بلوار دریا خ مطهری شمالی عالیههههه از 2 سال قبل خیلی ها رزرو میکنن که پر نشه، زن برادرم مربی پیش دبستانی اونجاست و خیلی از روش کارشون راضی هست و بچه خودشم اونجا برد.
فرشته آسمونی من 8 شهریور 92 زمینی شد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
مریم جون منم میخوام پسرمو از اول اردیبهشت بذارم مهد اتفاقا یه تاپیک به همین اسم تاپیک شما زدم .من مهد طراوت،ارمغان هستی،مهستان ،مژده و رو بررسی کردم که دوستان در موردشون نظر داده بودن.مهد مژده ازش خیلی تعریف شده ولی متاسفانه جا نداشت و اولین جای خالیشون اول تیر بود(راستی یادم رفت بگم پسرم 2 سالشه و اونا برا رده نوپا(2-3)فعلا جا نداشتن. مهد طراوت از برخورد مدیرش خیلی خوشم نیومد برای رده نوپا هم تقریبا 12-10تا بچه داشتن و یک مربی
مهد ارمغان هستی و مهستان هم تعریفشو تو تاپیک تجربه از مهدهای تهران شنیده بودم که نهایتا بینشون مهستانو انتخاب کردم
مهستان فضای بسیار بزرگ ،روشن و خوبی داره.برای هر 6-5 تا بچه یک مربی داره .از نظر بهداشتی همه جاش تمیز بود.یک زمین بازی بزرگ داره.برخورد مدیر و پرسنلش خیلی خوب بود.
هزینه برای طراوت 280 و برای مهستان300 بود .مژده و ارمغان هستی هزینشونو نگفتن.
$$خرید از سایتهای کانادا$$http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=32044 فروش لباسهای مارک کانادایی و آمریکاییhttp://old.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=32262&ChatDate=19-11-1393&PostID=66350575#66350575
سلام به همه .
مامان آرتین جون این مهستان همونی که تو خیابون فلامک هست ؟اگه اره میشه بگی چه امکاناتی داره برای بچه ها که من هم پسرم را بیارم ،ممنون میشم ،پسرم هم ۳ سال نیم هست

سوری جون شما هم راهنمایم کن ،ممنون میشم

رفتم مهد تیام ثبت نام کنم میگه ۶۰۰ تومان نمیدونم مگه چه کار میکنن اخه !!!!!
2714
سلام سها جان

مهستان همونیه که توی فلامکه من چون پسرم زیر 3 سال هست برنامه 3-4 سال رو نمی دونم ولی من از محیطش خوشم اومد خمینطور از مکانش و مدیریتش یک سایت هم داره سرچ کنی تمام برنامه ها رو می ده البته به نظرم بهتره بری از نزدیک ببینی من همه مهدهای شهرک رو رفتم البته بجز تیام جون از ائل قصد تداشتم اونجا ببرم ولی این رو از همه بیشتر پسندیدم
Lilypie Maternity tickers
مرسی مامان آرتین جون به احتمال زیاد من هم همون جا مینویسم اسم پسرم را ۳،، سالو نیم هست

شما چند دادی ؟برای من بیشتر زبانش مهم هست که امیدوارم معلم ها لهجه های اصلی داشته باشن ،بازم تا خدا چی بخواهد ،،،،تیام هم گفته از اول اردیبهشت ولی به نظرم زیادی به خودشون مغرور هستن ،،،،

امیدوارم انجا ببینمت و دوستان خوبی باشیم هم بچه هامون هم خودمون ،،،،
سلام به همه مامانااااااااااااااااا
من از تجربه بازدید خودم از مهد مهستان میگم
من دخترم 2 سالشه ، دنبال مهد خوب میگردم .طبق چیزائی که اینجا خوندم رفتم دیروز مهد مهستان .
- خانم مدیرش که برخورد خوبی در وهله اول داشت و شروع به توضیح کردن ایشون ، من پرسیدم که اینجا دوربین مداربسته دارین؟ ( یکی از مزایای ذکر شده این مهد که بچه هاتون را از خونه می تونین مانیتور کنین) ایشون گفتن بله تمام کلاسها دوربین مداربسته دارن ولی به دلیل مسائل امنیتی به اینترنت وصل نیستیم و شما نمیتونین بچه ها رو ببینین.
- هزینه تمام وقت 330000 تومان
- من درخواست کردم که مهد رو ببینم: اولا با کفش وارد مهد شدیم!!!!!!!!!!!!!!!!! و همه بچه ها با کفش بودن (البته بچه های نوپا نمی دونم) ، ساعت 12:30 بود و رفتیم بالا ، خانم مربی گفتن کلاس بچه های نوپا رو نمی تونین ببینین چون الان وقت خوابه !!!!!!!!!!! منم که شگفت زده که مگه همه بچه ها می تونن سر یک ساعت بخوابن و چه جوری ؟؟؟؟؟؟؟؟ در کلاس رو آروم بازکردن دیدم همه بچه ها ( شاید 10 تا یا بیشتر) همه خوابن ، حالا چه جوری من نمیدونممممممممممممممم .و اون دختر خوشتیپی که با ما اومده بود و مکانها رو معرفی میکرد با افتخار گفتن که بله مربیشون همه بچه ها رو خوابونده.
- سوال کردم بچه ها آیا از کلاساشون می تونن بیان بیرون مثلا برن کلاس بچه های دیگه یا نه؟ گفتن آره تا حدی می تونن ولی باید دیسیپلین و یاد بگیرن و بنابراین اینطوری نیست که هر دقیقه آزادانه بیان و برن . فکر کنین مثلا بچه های کوچولومون 5 -6 ساعت زندانی تو یک اتاااااااااااق ( من رسماً حس زندان بهم دست داد)
- من توی فضای حیاط( که البته خیلی هم بزرگ نبود) وسیله بازی ندیدم فقط یک استخر داشت ، ولی اتاقی به نام پلی هاوس داشت.( از نظر خود من ارتباط بچه ها با طبیعت هرچند ساده و کم خیلی بهتر از ایجاد این فضا هست)
- یک سری از بچه ها نشسته بودن یک خانمی باهاشون انگلیسی کار می کرد مثلا:
My name is ….. , here you are ….
یک دفعه این سوال برام پیش اومد که یعنی به بچه های این سنی هم اینجوری زبان دوم و آموزش میدن؟ من تصورم این بود که زبان دوم بخشی از زندگی بچه میشه دقیقا مثل زبان مادری.
خلاصه من که اصلااااااااااااااا خوشم نیومد به نظرم هر مادری هرجا می خواد بچه اش و بذاره باید خودش بره با معیارهای خودش از نزدیک اونجا رو بسنجه .
2706