2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سلام نگار جون منم سال 86 بارداری پوچ داشتم در ضمن شهرستانی هستم از اون موقع به بعد تمام کارامو تهران انجام دادم . هزینه های خیلی سنگین پرداخت کردم از بیمارستان صارم گرفته تا کلینیک نوید ... 2 بار لاپاراسکوپی شدم . شوشو عمل واریکوسل کرد ولی دریغ از نتیجه تا اینکه یکی از همکارام ادرس یک دکتر متعهد و خیلی دقیق را بهم داد . الان هم شکر خدا منتظر نی نی ام . دکتر محمدرضا برنجیان : بزرگراه رسالت مجیدیه شمالی خ استاد حسن بنا روبروی ازمایشگاه شمس (جنب مخابرات شهید تندگویان) 22513331_22533238
من رشته محبت تو پاره می کنم شاید گره خورد به تو نزدیکتر شوم
2714
سلام من دوماهه پیش بارداری پوچ داشتم آزمایش دادم دکتر زنان گفت عفونت گربه ای گرفتی رفتم پیش متخصص عفونت اون گفت نود درصد افراد دارن ولی اگر فعال باشه موجب سقط میشه ولی مل تو خفیفه واکثر خانوم ها یک بار سقط دارن ونباید دنبال دلیل باشی.الان نمدونم چکار کنم حامله بشم؟ِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِّّ
دختر نازم باتو طعم مادر بودن را چشیدم وچه زیبا وناب است این حس عاشقانه
سلام عزیزم منم 4 تا سقط داشتم بعد کلی هزینه این دکترمو پیدا کردم که تخصص تو سقط های مکرر
من که بهش اعتما دارم و با اولین داروهاش خدارو شکر باردار شدم اونم دو قلو
خدایا شکرت
دکتر سهیلا عارفی خیلیم مهربونه
اگه خواستی بگو شمارشو واست بذارم
موفق باشی
دکتر اشرف معینی من دو بار سقط داشتم و 1 سال نازایی و ایشون مشکلم رو تشخیص داد و الان دو قلو هام 18 ماهشونه .
شمارشم :
22015592
خیابان جردن کوچه عاطفی ساختمان کیمیا
در سرزمینی که سایه آدمهای کوچک بزرگ شد

در آن سرزمین آفتاب در حال غروب است!

ﺳﻼﻡ.
...ﻣﻨﻢ ﺳﻪ ﺗﺎﺳﻘﻂ ﺩﺍﺷﺘﻢ..ﻣﺮﺩﺍﺩ ﺑﺎﺭﺳﺎﻝ ﺭﻓﺘﻢ ﺗﺤﺖ ﻧﻈﺮ ﺍﺑﻦ ﺳﻴﻨﺎ ﻭ ﺷﻜﺮﺧﺪﺍ ﺍﻻﻥ ﻫﻔﺘﻪ 22 ﻫﺴﺘﻢ..
ﺑﻨﻈﺮ ﻣﻦ ﺳﻌﻲ ﻛﻨﻴﺪ ﺧﻴﻠﻲ ﺩﻛﺘﺮﻋﻮﺽ ﻧﻜﻨﻴﺪ..ﺟﻮﻥ ﻓﺎﻳﺪﻩ ﺍﻱ ﻧﺪﺍﺭﻩ ﻭﻫﺮﺩﻛﺘﺮﻱ ﺭﻭﺵ ﺧﻮﺩﺷﻮ ﺩﺍﺭﻩ..ﻳﻪ ﺩﻛﺘﺮﺧﻮﺏ ﺑﻴﺪﺍﻛﻨﻴﺪﻭﺑﻬﺶ ﺍﻋﺘﻤﺎﺩ ﻛﻨﻴﺪ..
ﻣﻦ ﻭﺍﻗﻌﺎ ﺍﺯﺍﺑﻦ ﺳﻴﻨﺎ ﺭﺍﺿﻴﻢ..ﺟﻮﻥ ﻫﻢ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﺗﻴﻤﻲ ﻛﺎﺭﻣﻴﻜﻨﻦ ﻫﻢ ﺍﻳﻨﻜﻪ ﻫﺮﺗﺨﺼﺼﻲ ﻛﻪ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺸﻜﻞ ﺳﻘﻂ ﻻﺯﻡ ﻫﺴﺖ ﻫﻤﻮﻧﺠﺎ ﻫﺴﺖ..ـﺪﺭﺿﻤﻦ ﺧﻴﻠﻲ ﻫﻢ ﻓﻀﺎﻱ ﺍﺭﺍﻣﺶ ﺑﺨﺸﻲ ﺩﺍﺭﻩ..
2706