2726
با اجازه
سلام برای دیدن همه کارها و تخفیف ها به سایت www.saltity.ir مراجعه کنید. تمامی کارها از بهترین برندهای پوشاک ایران انتخاب شده و جنس محصولات تضمین شده است. امکان ارسال به سراسر ایران.
آپلود عکس
آپلود عکس
آپلود عکس
آپلود عکس

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
همون دوتا که خودت گفتی یسنا/سلوی/ ثنا سنا قشنگن
من یه ثنای سپیدقبا و خوشبخت میشم با دعا و صلوات زیبای شما ؛ همه شما خوبانو به ذکر صلوات و دعا برای خوشبختی همه جوونها دعوت میکنم : اللهم صل علی محمد ص و آل محمد ص
سلام
اسم هلیا و یسنا اسمهای قشنگی هستند
وَمَن یَتَوَکَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ إِنَّ اللَّهَ بَالِغُ أَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِکُلِّ شَیْءٍ قَدْرًا **** هر که بر خدا توکل کند ،، خدا او را کافی است خدا کار خود را به اجرا می رساند و هر چیز رااندازه ای قرار داده است
منم دنبال اسم میگردم و شوشوم که به این رتحتی از اسمی خوشش نمیاد. اسم سارا را خیلی دوست داریم ولی تو فامیل هست با این اسمای جدید برقراری ارتباط سخته و امکان خز شدنش هم هست یعنی تو یه بازه زمانی هجوم اورده بشه به سمتشون و بعد خیلی زود د مده بشن. همین مرا نگران کرده هر چند چاره های هم نیست نمیتونم اسمی انتخاب کنم که قدیمی شده همین الان هم از ترس اینده ولی سارا و اسامی که صاحب هویت هستن و از لحاظ اوایی زیبا و بینالمللی به این زودی از مد نمیرن و همیشه هستن کسانی که اونا را انتخاب کنند. حالا موندم بی خیال این دختر فامیل که 10 سالشه بشیم و ما هم بذاریم یا نه ؟
2706