2703
2553
منم علایم بارداری رو دارم.یعنی اکثر علایم رو.خیلی خستم.تهوع دارم.سینه و شکمم بزرگ شده! یعنی شکمم نفخ کرده.سینم و رحمم تیر میکشه.یعنی میشه باردار باشم؟اولین اقداممه
همیشه جای شکرش باقیه...
منم علایم بارداری رو دارم.یعنی اکثر علایم رو.خیلی خستم.تهوع دارم.سینه و شکمم بزرگ شده! یعنی شکمم نفخ کرده.سینم و رحمم تیر میکشه.یعنی میشه باردار باشم؟اولین اقداممه
همیشه جای شکرش باقیه...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مهتاب جان انشاا... که حامله باشی
ولی زیاد به تغییرات بدنت حساسیت نشون نده.بزار حداقل چند روز عقب بندازی بعد به حاملگی فکر کن.
من هم ماه پیش همه علائم بارداری رو داشتم.ولی بعد 2روز تاخیر پری اومد
خدایا از اینکه فرشته معصومی را در درونم پرورش دادی تا مرا مادر بخواند سپاسگذارم.
2720
سلام دوستان.توی این ماههای عزیز از خدا میخوام به همتون ی نی نی خوشگل بده.به منم همینطور.دوستان تورو خدا منو راهنمایی کنین.من همیشه پریودام منظم بود 27 روزه.اما ماه قبل که خواستیم اقدام کنیم روز تخمک گذاریمم پیدا کرده بودم اما پری 3 روز عقب افتاد ولی بالاخره به زور پری شدم.الان 27 ام هستش باید پری میشدم اما بازم نشدم.چیکار کنم؟ماه قبل بی بی هم گذاشتم منفی بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چیکار کنم؟برم آز یا دکتر؟
2714
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=710564

فروش کیف با قیمت مناسب برای خانومای خوش سلیقه
همسرم هر روز که میگذرد شکسته شدنت را میبینم هر چقدر هم پیرو
شکسته شوی بازم هم تا ابد میخواهمت
حالا نوبت مامانای 93 هستش بیان از علائمشون بگن...
«بسم الله الرحمن الرحیم. أُفَوِّضُ أَمْری إِلَی اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصیرٌ بِالْعِبادِ» سوره غافر آیه 44
کارهای خود را به خداوند واگذار مینمایم که او بحال بندگان بینا و آگاه است.
2706