2410
2553
سلام کانی جون.من دو روز دلدرد شدید مثل پری دارم ولی خبری نیست ماه پیش 24وم شدم.منم 24 وم بیبی چک میزارم
خدایا از اینکه فرشته معصومی را در درونم پرورش دادی تا مرا مادر بخواند سپاسگذارم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام رها جون ممنون عزیزم امیدارم با هم مامان شیم خیلی نگرانم میخوام فردا بی بی بزارم با اینکه 24 ام پری میشم.......امشبم سردرد داشتم سیکل من 33 روزه است ....عزیزم سیکلت چند روزه است ؟؟ از چه داروهایی استفاده کردی؟؟؟
2720
سلام کانی جون.من همش 32-35 روزم.فردا موعد پریودمه.ولی امروزم دلدرد دارم و خبری نیست از پری.گلم رفتی آز خون دادی جوابو به منم بگو تا خوشحال شم.انشاا... مامانی
خدایا از اینکه فرشته معصومی را در درونم پرورش دادی تا مرا مادر بخواند سپاسگذارم.
سلام رها جان شوهرم ازمایش خون ازم گرفت کارمند ازمایشگاست گفت خط دوم کیت بتات یه ذره صورتی شده عزیزم خیلی نگرانم یه روزم مونده به پری یعنی باردار شدم.................برام دعا کنید
2714
سلام کانی جون.عیدت مبارک.منم 3ساله ازدواج کردم و 6ماهه منتظرم.من ماه پیش 24 وم پریود شدم.ولی الان که 24 ومه هنوز پری نیومده.امروز صبح بی بی چک گذاشتم متاسفانه خورد تو ذوقم.بی بی منفی بود.من خیلی ناراحتم.امروز میخوام حسابی خونه تکونی کنم تا پریودی بیاد. التماس دعا
سلام رها جان هنوز زوده که بی بی نشون بده بعضی ها دیر نشون میدن اگه پری نشدی ازمایش خون انجام بده انشا.. که مامانی اگرم نشدی 15 روز دیگه برو تو اقدام حتما باردار میشی منم هنوز مال خودم رو باور نکردم ولی اخرش همه مادر میشیم
کانی بالاخره مامان شدی ؟

مبارکت باشه خانمی

عسل درمانی که تو تاپیک هما گفته بودی انجام دادی ؟ اگه آره بگو چطوری انجام دادی ؟

تاثیر اون بوده یا کار دیگه ای انجام دادی ؟
سلام دوستان
کانی جون بهت تبریک میگم ایشالا بارداری گلم. منم 3ساله منتظرم شوهرم آزواسپرمه و دنبال جنین اهدایی میگردم توروخدا از همه تون خواهش میکنم برام دعا کنید خواهش میکنم
http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1010230&PageNumber=25
سلام کانی جون صبح بخیر.امروز خیلی ناراحتم .صبح که بیدار شدم یه لخته خون ازم خارج شد.این ماهم مامان نشدم.از غصه میخوام گریه کنم
2706