2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من تقریبا پریودم منظم بود یعنی با اختلاف 4 روز میومد یا کمتر ولی الان 2 هفته پری نشدم ولی آز خون منفیه
میگن پیاز درمانی خیلی خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نظر تون چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کمممممممممممک
سلام دوستای گلم
من هر ماه که قرص لترزول یا کلومیفن میخوردم دقیقا سی امین روز پری میشدم ولی این ماه 4 روزه که عقب افتاده . کمردرد و درد سینه شدید دارم .ممکنه باردار باشم؟. میترسم از بی بی چک استفاده کنم . قرار بود این ماه برم ای یو ای . تو رو خدا راهنماییم کنید ؟
سلام من هم 24 پریودی هستم کمر درد ودرد پریودی دارم خیلی دلم می خواهذ باردار باشم خیلی می خوابم شاید بخاطر ماه رمضان باشه
خدایا بخاطر دل رباب  نگاهم کن یا رباب به گلو بریده لب تشنه علی اصغرت امسال دامنم سبز کن یا نرجس خاتون از پسرت مهدی، بخواه من هم بازمادر بشم باردار بشم بچه ها سالم صالح به دنیا بیارم  یا ام البنین به جان قمرت واولادش  نظری به من کن یا امام حسن یا کریم اهل بیت  به جان نوهات نفیسه خاتون وبه عزتش و قدر منزلتش   برام معجزه کن   معجزه کن معجزه معجزه معجزه 
2706