2410
2553
عنوان

بارداری مجـدد، چه مدت بعد از سـقط ؟ ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 46467 بازدید | 143 پست
الی جون من هم نینی ندارم اگه داشتم این همه ناراحت نمیشدم.

من از اول لک بینی داشتم بعداز هفته 12 وسرکلاژ هرروز 3یا4بار یک خونریزی ودوباره قطع میشد که گفتن استراحت مطلق
بااونهم اصلا تغییری نکرد.

یکدفعه اون اتفاق افتاد.ومن واقعا داغون شدم ابته بازم زود خودمو جمع وجور کردم.
تاج از فرق فلک برداشتن جاودان آن تاج برسرداشتن- دربهشت آرزو ره یافتن هرنفس شهدی به ساغر داشتن- روز،درانواع نعمتهاوناز شب، بتی چون ماه دربرداشتن- صبح،از بام جهان چون آفتاب روی گیتی را منور داشتن- شامگه چون ماه رویا آفرین ناز برافلاک واختر داشتن- حشمت وجاه سلیمان یافتن شوکت وفر سکندر داشتن- تاابد دراوج قدرت زیستن ملک هستی را مسخر داشتن- برتو ارزانی که ما را خوشتراست لذت یک لحظه مادرداشتن-

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام بچه ها منم باید هفته دیگه برم برا کورتاژ تازه 2-3 روزه فهمیدم که قلب نینیم دیگه نمیزنه. هفته 12 رفتم برا سونوnt که گفتن تو هفته 8 متوقف شده. منم بعد از 3 ماه می خوام دوباره اقدام کنم. واقعا" سخته. لیلی جون شما هم مثل من بودی علت این حالت رو فهمیدی؟ به من که هر کسی یه چیزی گفته.
سلام بچه ها جون. منم دی ماه تو هفته هفت سقط کردم. خیلی برام سخت بود. اما شماها چی کشیدید که نی نی تون بزرگتر بود و خیلی بیشتر بهش دلبسته بودید؟ انشالله که دفعه دیگه طعم مامان شدنو هممون بچشیم....
من این ماه دوباره اقدام کردم ولی الان 20 روزه از موعد پری میگذره و جواب آزم منفی بوده. نمیدونم چرا عقب انداختم و مشکل از کجاست
2456
شهناز جون مال استرسه چون منتظری ! بی خیال باش میشی.

راستی الی جون من سونوهامو نگاه کردم دیدم تو هفته 16 هماتوم هم داشتم البته دکی بهم چیزی نگفته بود.
تاج از فرق فلک برداشتن جاودان آن تاج برسرداشتن- دربهشت آرزو ره یافتن هرنفس شهدی به ساغر داشتن- روز،درانواع نعمتهاوناز شب، بتی چون ماه دربرداشتن- صبح،از بام جهان چون آفتاب روی گیتی را منور داشتن- شامگه چون ماه رویا آفرین ناز برافلاک واختر داشتن- حشمت وجاه سلیمان یافتن شوکت وفر سکندر داشتن- تاابد دراوج قدرت زیستن ملک هستی را مسخر داشتن- برتو ارزانی که ما را خوشتراست لذت یک لحظه مادرداشتن-
شهناز عزیز یه آزمایش پرولاکتین بده اگه یه ویزیت بری دکتر بهتره

بهناز جان علت هماتوم را ننوشته بود؟ طی دوران بارداریت سابقه عصبانیت نداشتی؟ یا مثلا ضربه ای به شکمت وارد نشد؟ پیاده روی زیاد نداشتی؟
الی جون دلیلشو ننوشته ولی من یه مدت خییللللللللللللی ناراحت شدم به دلایلی وحرص خوردم بلافاصله بعد اونهم خونریزیام شروع شد.
یه جا خوندم یه دلیلش سیستم خود ایمنیه که دور جفت خون جمع شده ولخته میشه.من هم مشکل ایمنی داشتم البته هپارین هم میزدم .
من سرکار میرفتم ورانندگی میکردم ولی زیاد راه نمیرفتم دکترم هم بهم استراحت نداد متاسفانه اصلا نگفت که هماتوم دارم.یا شاید اون موقع نداشتم وبعد اون عصبانیت ها وناراحتیام اینجوری شدم
2714
من از ابتدالکه بینی داشتم بعد 8 هفته یه تیکه ای ازم خارج شد ودیگه لکه بینیم قطع شد که دکترم همش گفت طبیعیه !!
که بعد 1هفته که سرکلاژشدم خونریزیام بعد 4 -5 روز شروع شدتا 17 هفتگی که کلا مجبور به سقط شدم .البته 20 روز آخر رو استراحت کردم.تازه بعدزایمان جفت چسبیده بود ومجبور به کورتاژشدم تو چی کامل زایمان کردی؟

راستی جایی دیدم که هماتوم خودش باعث کوچک شدن کیسه آب میشه!!
عزیزم من تجربه 3سقط دیگه هم داشتم که پوچ بودن.

میخوام ایندفعه برم پیش دکتر عارفی ببینم چی میشه .شوشوم هم واریکوسل داره.
عزیزم منم کورتاژ شدم هرچی می کشیم از دست این دکترا می کشیم که مدام پول میریزیم تو حلقشون اونوقت زورشون میاد راه و چاه آدم رو درست جلو پاش بذارن من 5.5 ماهم بود که 2 ماه آخر کاملا استراحت مطلق بودم

من تا 3.5 ماهگی حتی 1 لکه هم نداشتم اولین بارداریم بود کاش اراک بودی با هم میرفتیم یه دکتر درست و حسابی
منم خیلی سرچ کردم که دلیلشو بفهمم.... دلایل زیادی میتونه داشته باشه کم شدن آب میتونه به خاطر عفونت باشه و هماتوم به علت کنده شدن جفت اونم بر اثر ضربه عصبانیت رانندگی پیاده روی نزدیکی و....
2706