2726
عنوان

بارداری مجـدد، چه مدت بعد از سـقط ؟ ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 46478 بازدید | 143 پست
دوستای عزیز کیا بعد سقطشون دکتر رفتن من دکترمو میخواستم عوض کنم دو ماه هم دپرس بودم بعدش هم هر جا دکترای خوب زنگ زدم نوبت برا اردیبهشتو خرداد دادن....

حالا من الان 3 تا پریود گذشته و تو ماه چهارم بعد سقطم میخوام اقدام کنم 3 روز دیگه تخمک گذاریم هست
لطف کنید بگید شما ها که دکتر رفتید چه آزمایشایی براتون دادن؟ و چه توصیه هایی کردن برا بارداری مجدد؟

من فقط یه آزمایش خون ساده دادم دکتر گفت ببینیم غلظت خون نداشته باشی که نشون دکتر عمومی دادم گفت نه از غلظت خون نبوده و مشکلی در این زمینه نداری؟

خدای مهربون ممنونم که زیباترین گل بهشتی رو به من هدیه کردی و من مادر شدم
CafeMom Tickers
لی لی جون منم سومیم اوایل اردیبهشت میشه .... اگه سقط نکرده بودم اونموقع موعد زایمانم میشد.... خیلی دردناکه نه؟؟؟؟؟؟/ خدا انشالله به 4 تامون امسال نی نی سالم بده.... الی مامان و لی لی و نیلی و اورانوس

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
این که شد چهار نفرالی جون....زیاد به گذشته فکر نکن.
البته منم مثل توام. امشب یه نی نی دیدم حسودیم شد اومدم خونه گریه کردم یواشکی. ولی دلم روشنه امسال.
بیـــــــا تا جوانم بده رخ نشــــــــانم که این زندگانی وفــــــــــایی ندارد
ممنون الی جان ...من مشکلی ندارم نه عفونت نه هیچی ولی خب شما درست میگی شاید بهتر باشه برم دکتر تا خیالم راحت بشه اینطور باشه باید یه ماه دیگه اقدام رو عقب بیاندازم ....حیفه تخمک گذاری این ماه از دست بره از دست این دکترا با این نوبت دادنشون.!!!!
CafeMom Tickers
یه نکته دیگه ما اول بعد سقط دکتر برا من اهن و فولیک اسید با هم داد یهماه استفاده کردم بعد یکی از دوستامون پرستاره دید دارم قرص اهن میخورم گفت اگه میخوای تا چند ماه اینده اقدام کنی دوباره نی نی دار شی نباید قبل بارداریت قرص آهن بخوری ناهنجاری میاره ....منم دیگه نخوردم
می خواستم ببینم شما چیزی در این مورد شنیدین؟ تا چند ماه قبل بارداری نباید اهن خورد

البته منظورم اسید فولیک نیستا اون لازمه که قبل بارداری خورده بشه منظورم قرص آهن هست...
CafeMom Tickers
درست شد اورانوس جان... منم اذیت میشم خواهرم 1 ماه بعد من حامله شد الان 7 ماهشه تازه 1 دختر بزرگ هم داره من اساسی داغون شدم.... با این حال میگم خدا داده هاش نعمته و نداده هاش حکمت.......

صدف جون چند هفتگی سقط داشتی
قربونت برم الی جون.بارداری من که همه جا پر شده بود تو فامیل همه ذوق کرده بودن.
بعد که اینجوری شد خیلی بهم سخت گذشت.
ولی الان که فک میکنم میبینم امسال برام بهتره وآمادگیشو دارم.ایشااله شماهم به آرامش برسی. ایندفه به هیچ کی نمیگم.
بیـــــــا تا جوانم بده رخ نشــــــــانم که این زندگانی وفــــــــــایی ندارد
2706