2703
2553
عنوان

اطلاعات در مورد لیزر موهای زاید

735029 بازدید | 1751 پست
سلام بچه ها
هر کس هر تجربه ای در مورد رفع موهای زائد بدن با لیزر داره رو اینجا بنویسه.... اینکه لیزر بهتره یا همون اپیلاسیون....دکتر خوب واسه لیزر؟ و اینکه چیزی در مورد عوارض لیزر شنیدن یا نه؟ قیمت لیزر قسمتهای مختلف.....
سلام آیلا جونم...
اااا.... من واسه بقیه قسمتهای بدن مثل دست و پا می خوام... ولی قیمتها خیلی مختلفه... و واقعا نمی دونم این اختلاف قیمت در اثر چی هست...مثلا دو سال پیش دوستم پاهاشو از زانو به پایین لیزر کرد...پنج جلسه ،جلسه ای 500 هزارتومان... ولی مثلا یکی از فامیلامون کل پاشو جلسه ای 300 انجام میده...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
بعد از اینکه لیزر میکنی از اون موقع به بعد هر 6 ماه یک بار باید بری دوباره یه چک کنی..

به نظر من که خوبه..
در سرزمین من : نگاه کودکش پر از آرزوست , نگاه جوانش پر از حسرت و نگاه سالمندش پر از افسوس .
سلام ازی جون به نظر منم جاهایی که گرون میگیرن دارن پول اجاره مطب و چیزای دیگه رو میکشن روش .من همین ماه قبل رفتم به سیما که واسه دوتا پا (از زانو به پایین)ازم یک ملیون و سیصد گرفتن با کلی منت که بهت خیلی هم تخفیف دادیم بعدش یکی از دوستام دکتر سارا سعیدی رو معرفی کرد که واقعا قیمتهاش نصف به سیماست.من برای بیکینی از به سیما قیمت گرفتم گفتن 200 ولی اونجا 65 میگیرن.باورش سخته ولی دارن به همین راحتی سر ادمو کلاه میذارن
در مورد لیزر چون احتیاج به تجدید هست ادم جای مناسب پیدا کنه بهتره .که بتونی با خیال راحت دوره درمان رو کامل کنی .
2714
مرسی بچه ها... مامان هانا جون و نسیم جون آدرس دکتراتونو میشه بدید... ببینم نزدیکن به من....منم چند تا دکتر دورو برم می شناسم رفتم پیششون خبر میدم بهتون...نسیـــــــــــــم خوش بحالت...راحت شدی نـــــــــــــــــــــــــه؟
من پیش دکتر نیلوفر روستایی سال 89 ساکشن اولترا سونیک کردم توی همون مطب شوهرشون دکتر معصومی لیزر موهای زائد رو انجا میدن که همه میگفتن که خیلی کارشون خوبه و راضی بودن

از هر طرف که رفتم جز وحشتم نیفزود... زنهار از این بیابان وین راه بی‌نهایت.

توی میرداماد میدان محسنی شوهر دکتر روستایی دکتر معصومی هست و کار لیزر موهای زائد رو انجام میده
22210718
22912518
من خودم از ساکشن هم که خیلی راضی بودم و هر کی رو که میدیم و می پرسیدم احساس رضایت میکرد

از هر طرف که رفتم جز وحشتم نیفزود... زنهار از این بیابان وین راه بی‌نهایت.

2706