2410
2553
عنوان

اطلاعات در مورد لیزر موهای زاید

| مشاهده متن کامل بحث + 735099 بازدید | 1751 پست
سلام منم چند تا سوال دارم 1 تو دوران شیردهی هم میشه لیزر کرد؟2 حالا خانومایی که رفتن ونتیجه گرفتن و راضی بودند ایا بد از لیزر سفید میشه یعنی دیگه حاله سیاهی که فبلا داشته از بین میره ؟منظورم زیر بفل و اضافه است؟3میشه ادرس دقیق بدید به من که تهران نیستم بتونم راحت تر پیدا کنم و جایی که هم فیمت مناسب باشه هم راضی باشید مرسی من منتظر جواب میمونم

سلام دوباره البالو جان نه بقیه جاهارو نپرسیدم .همه روزه بودن دکتر دارن ولی من پیش دکتر پوستی که سالهاست میریم رفتم دکتر طاهری فقط 1شنبه و3شنبه صبح ها هست.
نفس جان من که تازه رفتم نمیتونم در مورد نتیجه کمکت کنم ولی در مورد شیر دهی منم شیر میدم مشکلی پیدا نکردم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
ممنون خاله سارا جون... حیف این روزها و ساعتها من سر کار هستم ولی باید برم کلا بپرسم... اگه عصرها باشه واسم بهتره.... سرندپیتی جونم نمی دونم.... ولی فکر کنم واسه عواقبش می خواهی تحقیق کنی... :)
ممنونم دوستان. خیلی برای من مفید بود
ولی انصافا من اطلاعات ضد و نقیض زیاد دیدم. خیلی جاها میگن هزینه لیزر کل بدن، حدود چهار، پنج میلیون میشه که خب واسه من خیلی زیاده.
اما اگه اینطور که دوستان گفتن حدود دو میلیون باشه، قیمت مناسبیه
2714
سلام بچه ها خیلی تاپیک خوبیه ، نذاریم پایین بره،
من دیروز واسه مشاوره رفتم اسکین پلنت ، جای شیک و تمیزیه اما به نسبت قیمتاش بالاست،
از همون طرف رفتم مطب دکتر سارا سعیدی که اسمشو از همین بچه های نینیسایت شنیدم مطبش خیلی زیاد شلوغ و خر تو خر بود ، اما خوب دستگاه هاش عین اسکین پلنت هر دو الکساندر بود ، و قیمتاش تقریبا نصف یا دو سوم اسکین پلنت بود ، حالا ازتون مشورت میخوام
، کسی هست که چند سال پیش لیزر کرده باشه مطب سارا سعیدی؟ از نتیجه بعد از گذشت زمان راضی بوده؟
2706