2410
2553
عنوان

تجربیات در مورد سفر به مالزی

| مشاهده متن کامل بحث + 239475 بازدید | 1168 پست
در مورد هواپیما هم ما هم با ایران ایر اومدیم خیلی خوب بود و اصلا اذیت نشدیم . در صورتی که سال پیش که رفتیم تایلند با گلف ایر رفتیم معطلیش زیاد بود و غذاهاش هم اصلا خوب نبود و مهم تر این که مهمانداراش خوب نبودند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
دنیا جون ما دو نفریم با تور میریم نفری 1375 شد. من خودم به چند جا واسه رزرو هتل زنگ زدم قیمتها از این بیشتر در میومد فقط بلیطش 820 تومنه. هتلها هم چون دلار گرون شده واسه ما گرون در میومد. تنها مزیت تور اینه که قیمت پرواز و هتلش به صرفه تره و بدیش اینه که فقط 7 شبه چون پروازها چارتره نمیشه بیشتر موند وگرنه من خودم دو هفته رو ترجیح میدادم.
شادین جان من توی چند پست بالاتر ادرس سایتی که نقشه های کوالا رو داره گذاشتم میتونی ببینی...
::::::::::::::::::::::::::
دلار به ریال اینجا با ایران فرقی نمیکنه یعنی همون قیمت روز ایران هست.....هر دلار آمریکا 3.05 رینگیت مالزی میشه
البته من تقریبی گفتم ها چون این نرخ هر روز تغییر میکنه و بالاتر یا پایین تر میشه

دوستانی که میاید اینجا صرافی که توی KLCC هست اصلا نرخ برای تبدیل پول خوب نیست سعی کنید صرافی های میدولی یا بی بی پلازا دلارهارو تبدیل کنید نرخ اونجا بهتره
٤هفته باقی مونده تا تولد پسرم طاها
2714
شادین جان اینجا توی صرافی ها اصلا و ابدا ریال ایران رو قبول نمیکنن .....فقط دلار آمریکا...یورو....ریال عربستان........
ریال ایران اصلا ارزشی نداره عزیزم.
اگر منظورت اینه که ریال ایران رو بیاری و اینجا دلار بخری اصلا امکان پذیر نیست ....همه کسانی هم که اینجا زندگی میکنن از ایران دلار میارن و اینجا تبدیل میکنن کسی اینجا ریال نمیده دلاربخره چون صرافی ها ریال رو قبول نمیکنن

ارزش دلار هم ........در ازای 1 دلار 3 رینگیت مالزی میشه که اگر دلار رو 1800 حساب کنی میشه تقریبا هر رینگیت 600 تومن
امیدوارم منظورت رو درست متوجه شده باشم
٤هفته باقی مونده تا تولد پسرم طاها
از سه شنبه ارز دولتی واسه مالزی شد 400 تا. دیگه 1500 نمیدن. برنامه ریزیاتونو تنظیم کنید. ما فکر میکردیم یه چیزی هم سود میکنیم ولی امروز فهمیدم سود که نمیکنیم هیچی باید کلی هم دلار ازاد بخریم

سلام آمیتیس جونم خانم گل ممنونم از بابت اینکه اینقدر قشنگ

و با حوصله به تمام سوالاتم جواب دادی و تجربیاتت را در اختیارم قرار دادی ،

خدا ترو از من یکی نگیره هه هه

خیلی ماهی

شما هم در هر زمینه سوال داشتی بپرس شاید بتونم کمک کنم

فقط با کمال شرمندگی دو تا سوال دیگه هم داشتم

اول اینکه چطوری باید از دستگاه در مترو بلیط بخریم عکسی چیزی نداری ببینم تا یاد بگیرم هه هه هه

( خیلی خنگم نه )

و دوم اینکه شنیده ام در پرواز های داخلی در مالزی باید یه کدی را وارد

دستگاهی در فرودگاه مقصد نمائیم وگر نه 40 رینگت جریمه می شویم

لطفاً در این خصوص هم یه راهنمایی می شه بفرمائید
2706