2703
2553
عنوان

با عرض پوزش یه بادشکن غیر دایمتیکون

105110 بازدید | 32 پست
شرمنده با خجالت فراوان

تو این 13 روز عید خونه نیستیم .خونه مادر شوهر همه جمعن تند تند نمی شه رفت دستشویی علاوه بر اونم خود اجیل هم نفاخه هم باعث یبوست میشه

حالا غیر از عرق نعناع و چای نبات چه دارو یا قرص یا دم کرده ایی میشناسید که این نفخ لعنتی رو از بین ببره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
مرسی وروجک عزیزم چائی نعنا تلخ نیست،بچه ها دوست دارن؟من عرق نعنا بهش میدم ولی چون یه کم اضافه وزن دارم نباید زیاد شیرینی بهش بدم.عرق نعنا هم که باید حتما شیرین باشه،ممنون میشم کمکم کنید.
2714
colpermin
شکل دارویی:
کپسول انتریک کوتد حاوی 0.2 میلی لیتر روغن نعناع
مکانیسم عمل:
این دارو به تدریج روغن نعناع را آزاد میکند تا به روده کوچک برسد.روغن نعناع اثر موضعی روی شل شدن عضلات و کم شدن فشار داخل کولون میگذارد.
دوز مصرف:
روزی 3 کپسول قبل از غذا همراه با آب کپسول ها نباید بلافاصله بعد از غذا مصرف شوند. در موارد شدید دوز دارو به 2 کپسول 3 بار در روز افزایش می یابد.
کپسول ها باید تا رفع علائم برای 3-2 هفته مصرف شوند.اگر علائم همچنان ادامه یابد کپسول ها تا 3-2 ماه مصرف میشود.
موارد منع مصرف پیشگیری و هشدار:
1.کپسول ها نباید شکسته یا جویده شوند زیرا روغن نعناع میتواند سبب تحریک موضعی دهان و ازوفاز شود.
2.در بیماران دارای سوزش معده ممکن است گاهی با مصرف این دارو ها علائم تشدید شود در این صورت مصرف دارو باید قطع شود.
عوارض جانبی:
1.سوزش معده که به صورت درد قلبی تظاهر میکند.
2.حساسیت به مانتول که معمولا خفیف میباشد و به صورت قرمزی پوست و راش بروز میکند.
3.سردرد
4.برادیکاردی
5.لرزش عضلات
6.آتاکسی یا عدم تعادل
وای عزیزم اینقد ادما با مشکلات دیگه میرن دکتر واسه دکترا کاملا عادیه دکتر کارش همینه دیگهههه:D

آویشن معجزه اساست.من خودم بچه شیرازم میدونم.اگه روزی یه استکانشو بخوری عالیه.من تو همه غذاهام میریزم مخصوصا ماکارونیو لازانیا خیلی عالی میشه.
2706