2703
2553
عنوان

احتمال خطا سونوگرافی در تعیین جنسیت پسر

| مشاهده متن کامل بحث + 1161337 بازدید | 1379 پست
ای بابا چرا غیر فعاله؟ من که میرم میتونم روش کلیک کنم مشکلی نداره برام
CafeMom Tickers

پسر دلبندم سورنا 29 تیر 92 پاهای کوچولوش رو به زندگیمون گذاشت و خوشبختی رو به منو باباش هدیه کرد خدایا به خاطر همه چیز ممنون.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام به مامانای گل

رفتم سونو چهار بعدی بازم گفتن نی نی خیییییلی بد خوابیده
تازه شکلات هم خوردم ولی بازم نشد
گفتم یه جا گفتن پسر و یه جای دیگه هم گفتن دختر
گفت الان که هیچی مشخص نمیشه و احتمال زیاد پسر باشه چون تا چیزی دیده نشه نمیگن پسر
و حتما چیزی دیدن که بهت گفتن پسره و خیلی از دکترا چون چیزی نمیتونن تشخیص بدن و معلوم نمیشه جنسیت رو دختر اعلام میکنن
جنسیت نی نیم چیه بچهااااااااا..؟؟؟
چیکار کنم ؟ نظرتون چیه شما؟
غیر از سونو راهی برا تعیین جنسیت هست؟
کمک کنیننننننن
یکی از لوله های مجرای ادراش هم یکمی تنگه
البته گفت جای نگرانی نیس و بعد از زایمان تو نود درصد بچه ها از بین میره
یکم نگرانم
و اب دور نی نی هم گفت کمه باید مایعات بیشتر بخورم
یکم میترسم حالا چیکار کنم
بهم اسپرین داده ولی نمیخوام مصرف کنم
اخه شنیدم زیاد خوب نیس برا جنین
کمکم کنین
2720
عزیزم اسپرین بدی نداره من 9 ماه کامل خوردم.و هیچ مشکلی نبود.فکر کنم برای تنگی مجاری ادرارش بهت داده.حتما استفاده کن.جنسیتش هم مهم نیست.فعلا براش وسایلی بخر ک هر دو جنس استفاده کنن.ایشالافبقیش برا بعد.
چه غصه هایی به خاطر ترس از اتفاقاتی خوردم که هرگز در زندگیم پیش نیامد...
سلام خانومای گل

منم هفته 20 سونو گفت پسره
خودم از یه متخصص سونوگرافی شنیدم که تو بهترین حالت نی نی و دستگاه سونو، دقت تعیین جنسیت 90 درصده

احتمال درست بودنش زیاده
ولی خوب ده درصدم احتمال کمی نیست ونمیشه نادیده گرفت

انشاالله سلامت باشن همه تو دلی های نازنینتون
سیسمونی فدای یه تار موهاشون
Lilypie Pregnancy tickers
sonifol جان چرا انقدر مضطربی؟ هیچ جای نگرانی برای هیچ چیز وجود نداره آرامشت رو حفظ کن.
این همه سونو رفتی خدا رو شکر همه دفعات نی نیت صحیح و سلامت بوده فقط طرز قرار گرفتنش طوریه که نمیتونن با این دستگاههای پیزوری و سواد ابتداییشون تشخیص بدن این که مسئله مهمی نیست.
خود منم تو هفته 25 هستم دو بار تا حالا رفتم یارو هیچی ندیده همینطور واسه اینکه حرفی زده باشه که یک وقت فکر نکنم حرف زدن بلد نیست گفت احتمال میدم پسر باشه.
اگه چیزی دیده باشن تو برگه سونو مینویسن که مثلا جنین پسر یا دختر.
اما تا چیزی ننوشتن اصلا باید نظرشون رو نشنیده گرفت.
منم لباسهای نی نی رو زرد و سبز و سفید گرفتم که هم به درد دختر بخوره هم پسر.
برای نوزاد که دیگه رنگ فرقی نمیکنه وقتی تازه 4 5 ماهش شد دختر پسر بودن قیافش مشخص میشه که اون موقع میشه لباس مناسب با جنسیتش رو خرید.
کالسکه و ساک بچه و این چیزا رو هم گذاشتم که ماه 8 دوباره رفتم سونو و مشخص شد بخرم.
اگه هم باز گفتن معلوم نیست و شک داشتن میزارم بعد از تولدش میخرم حالا کالسکه و یک سری چیزا رو که همون روز زایمان نمیخواد.
این از این.
انقدر هم هی نرو سونو میگن برای بچه خوب نیست به خصوص که چند بعدی هم باشه.
در مورد آسپرین هم بقال سر کوچه که بهت نداده عزیز دلم، خوبه دکتر تجویز کرده دیگه چرا انقدر نگرانی؟
اگه بد بود یا برای بچه ات ضرر داشت که بهت نمیداد انقدر رو حرفای اطرافیان حساب نکن اینا همش تجربی حرف میزنن علم طبابت که ندارن. برای مایع آمنیوتیک دور جنین هم ناراحت نباش روزی 8 لیوان آب بخور مسئله حل میشه.
CafeMom Tickers

پسر دلبندم سورنا 29 تیر 92 پاهای کوچولوش رو به زندگیمون گذاشت و خوشبختی رو به منو باباش هدیه کرد خدایا به خاطر همه چیز ممنون.
2714
فایزه جان ممنون
اما اناناس یادمه مادر بزرگ خدابیامرزم همیشه میگفت زن باردار نباید بخوره چون باعث زایمان زودرس میشه
هندونه ولی اره خیلی پر آبه اما شنیدم چون سرده برا ماه اخر نزدیک زایمان خوب نی چون زایمان رو سخت میکنه
امروز کلی هندونه به نی نی دادم حالا .. ممنون

آسپرین هم برا خونرسایی بهتر به جنین از طریق جفت بهم داده وزن نی نی که خوبه نمیدونم برا چی بهم داد ولی باشه مصرفش میکنم
انشالله که همینطوره سونیفول جان
زایمانت چه تاریخیه؟
CafeMom Tickers

2706