2737
2734
عنوان

احتمال خطا سونوگرافی در تعیین جنسیت پسر

| مشاهده متن کامل بحث + 1164415 بازدید | 1379 پست
مریم جان از زیره باسنه. اون استخوان رون نی نیمه که دارن اندازه میگیره. چند تا دونه روشن اون وسطه لای پاشه.
عزیزم خودتو اذیت نکن گفتم اگه کسی عکس سونوی نی نیشو یادشه بهم کمک کنه.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
دنیا جان من 2 هفته دیگه صبر می کنم دوباره می رم سونو آخه می خوام خرید کنم. خواهرم میگه سبز روشن بگیر که به هر دوجنس بیاد ولی خودم می خوام تکلیفم مشخص شه.
نمی دونم کسایی که تجربه دارن چه دختر چه پسر تو سونوگرافی دو بعدی چی معلومه؟ چی رو می بینن میگن دختر یا پسر؟
برای من فکر کنم اول اون سه دونه روشنو دید گفت پسر ولی بعدش دیگه هرکاری کرد ندید گفت دختر.
2738
منم هفته 14 میرم.دینای من منم تبریزم.من کالسکه کریرو رنگ تیره مشکی خاکستری می گیرم به چند دلیل چون اولا مد هست.دوما دیر چرک مشخص میشه و سوما برای هردو جنس میشه استفاده کرد.لباس هارو هم بیشتر رو سفید می گیرم.
سلام بچه ها یه راهنمایی ازتون می خواستم اونایی که جنسیت نی نی هاشون مشخص شده سونوی معمولی که رفتند چیو دیدند؟ اندام تناسلی کاملاً معلومه؟ برای من سه تقطه روشن (از زیر باسن) معلومه ولی گفت معلوم نیست. می خواستم بدونم برای شما نی نیتون چجوری بوده؟
تورو خدا منو نترسونید...من 16هفته رفته رفتم قطعی گفت پسره نشونم داد همه سیسمونیمم خریدم...حتی یه دست لباس دخترونه یا محض رضای خدا یه عروسک نخریدم....حالا اگه دختر باشه چه خاکی به سرم بریزم؟؟؟؟؟؟؟؟
حس شیرین و مبهمی دارد طپش قلب تو درون دلم
2706