2703
2553
عنوان

درمان درد دندان در بارداری

70350 بازدید | 13 پست
من هفته ی سی و یک بارداری ام .
از دیشب دندونم هی درد می گیره . خیلی هم دردش شدیده .
چیکار کنم؟ چه راهی واسه برطرف کردن دردش پیشنهاد می کنین؟
هی وای منننننن
من هم دندونم خرابه همسری میگه تا درستش نکنی خبری از بچه نیست ههههههههه
از خمیر دندان استفاده کن
فکر میکنم البته من شنیدیم 3 ماه اول نمیتونی به دندون کاری داشته باشی بعدش میتونی بری دندانپزشکی
از دکترت یه سوال بپرس
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

رفتم . گفت چون توی سه ماهه ی سومی هیچ کاری نمیشه بکنیم . باید تحمل کنی
تو رو خدا از من میشنوین اول دندونهاتون رو درست کنین بعد باردار بشین . من پدرم دراومد هرچند چندوقتی دنتافورت هم استفاده کردم
2456
صبر کن مامان محمد رضا من یه روش خیلی خوب سراغ داشتم واسه دندون درد
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
چه بد
مرد که تـــــــــــو باشی زن بـودن خـوب است .. از مـیان تمام مذکرهای دنیـا ... فقط کـافیـست پــای تــــــــــو در میان باشـد .. نمیدانی برای تـــــــــــــــو خانوم بودن چه کیــــفی دارد ..
دارچین و زنجفیل را با کمی عسل هم بزنید و زمانی خوب هم زدید .مثل یک نخود آن را در بیاورید و روی دندان بزاری به مدت 20 دقیقه ای ن کار و هر شب اگه بکنید هم دندان درد تون تسکین پیدا میکنه و هم چرک دندونتون خشک میشه .
2714
فکر میکنم این بود اخه یه بار برای شوهرم جواب داد .
http://club.golestan.com/main/Paper.aspx?id=3799
عزیزم برو دندون پزشکی اگه عصب کشی نخواد و سطحی باشه با اسپری بی حسی واست درست میکنن
منم هفته پیش رفتم و دوتا دندون خراب رو با اسپری سر کننده درست کردم 5 ماهمه
چون آمپول دندون پزشکیه که ضرر داره اگه بمونه شاید بدتر بشه و اگه عفونتش برسه به لثه مثلا لثه آبسه کنه خطر زایمان زودرس داره
حتما اقدام اساسی کن نه که هی درد رو موقتی قطع کنی
@2bare_man

سلام، من در هفته 4 بارداری هستم و از درد شدید دندان دنتافورت استفاده کردم، الان تو نت خوندم که واسه بچه مخصوصا کبدش خیلی دنتافورت ضرر داره، خیلی نگرانم، بنظرتون تاثیریم گذاشته رو جنین؟