2726
عنوان

امروز....چندتا دراز نشست رفتین؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 256995 بازدید | 8538 پست
سپیده تو لااقل یه جوابی به من بده . این ننه رفت که رفت . یادش شده چراغشو هم خاموش کنه و مارو سرکار گذاشته! خب ننه وقتی میری دست پشت سر نداری چراغو خاموش کنی و مارو چشم انتظار نذاری؟؟!
به هر حال گفته باشم من هیچی حالیم نیست از همتون جواب میخوام با سلیقه ها فهمیدید یا دوباره بگم!
من دارم میرم ،فردا که اومدم همتون باید جوابای خوش تیپانتونو نوشته باشین، اصلا زورکیه!جزء گزارش روزانتونه
سانتی ، ننه ، سعیده ، دریا، هانی ، بهار ، سپیده ، مدیر جون همیشه غائب ،الی تو جواب ندادی اکشال نداره حال روحیتو درک میکنم ولی از بقیه جواب میخوام ممممممممممممم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لیلا جوون من خودم در این شرایط 1 لاک شاین که تو مایه های قرمز و زرشکی و اینا باشه میزدم....در مورد رایش من اصلا ارایش نمیکنم...فقط 1 رژگونه و کرم و ریمل...بخاطر همین نمیتونم نظر خوبی بهت بدم...جواهراتنقره ای هم خیلی خوب میشه...فقط جینگیل بینگیلات چه شکلین؟بنظرم خیلی براق نباشن بهتره...چون پیرهنت تیکه های براق داره....
2728
لیلا جون لری خیلی با حال بود....سانتی ترجمه اش هم گذاشته بود...

سانتی خیلی عزیزیاااااا.....منم وقتی یه مدت از ولایت دورم دلم واسه محلی حرف زدن میتنگه

سپیده دوستای منم خیلی خوب میفهمیدن...چون فقط یه گویشه...خلاصه اینکه بعضی کلمات رو هم تو حرفاشون به کار میبردن

ننه بوس
هرچه میکنید نه زیاد به خود بگیرید نه زیاد خود را سرزنش کنید.چراکه انتخاب های شما بر پایه 50% بوده است.همانطور که مال همه بوده.
گزارش امروز من:
30 مین تردمیل و 200 تا دراز نشست.

بچه ها از این پیاده روی غافل نشین خوب لاغر میکنه خوبببببببببببببب.

آب زیاد خوردن چایی سبز خوردن و نخوردن شاممم و ایناا :))
***** فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین *****
سعیده جونممم حال خواهر گلت چه طوره عززیزمم؟:*

هانی جونم منم خیلی دوست دارم مهربون:*

لیلا جونم اول از همه بهت تبریک میگم انشالله همیشه قدم به شادی بزاری عزیزمم.
گلم من خودم همیشه برا عروسیا ناخنامو یه فرنچ ساده خودم میکنم.
مثل این شکل:

آپلود عکس , آپلود رایگان عکس , آپلود تصویر , آپلود فایل , آپلود سنتر ,آپلود عکس برای وبلاگ , فضای  رایگان برای آپلود عکس , آپلود عکس با لینک مستقیم , آپلود عکس رایگان, free image upload center , آپلود رایگان فیلم , آپلود عکس برای بلاگفا

ولییی چون که میگی لباست بیشتر مشکی ه و یه ذره نقره ای داره پس به نظرم سر ناخن و به جای سفید (ازین لاکایی که توش ماه و ستاره نقره ای داره )ازینا برا سر ناخن خیلی پر کار کننن.واییی خوشجل میشه.
ولی این مدل ساده ایی که خودم برا عروسیا میزنم همیشه شیکه.حالا بازم هرجوری میذاری مطمئنم خوشگل ترین میشی عزیزمممم.:*
***** فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین *****
خیلی ممنون از همع دوستهای گلم که تشویقم میکنید.
من متاسفانه خیلی زود روحیمو میبازم...امروز که گزارش الی رو دیدم نزدیک بود گریه کنم...
من امروز 360 تا توتال کور زدم و 15 تا معمولی..

اگر بیشترش کردم میام میگم.
راستی دوستان برای دراز نشست آیا بای کسی پاهامونو بگیره مثل اون موقع که مدرسه میرفتیم تو زنگ ورزشااااا؟؟؟
آخه من اگر پام آزاد باشه خیلی سخت بلند میشمممممم!!!...
no matter how you feel.Get up, dress up, show up, and never give up!  
من الان وقت ندارم قبلیا رو بخونم، فعلا گزارش میدم و ان شاء الله آخر شب میام.
200 پهلو (هر طرف 100 تا
50 معکوس
50 معمولی
50 پامبلی
که میشه از قرار 150 درازنشست
1.5 کیلومتر هم الیپتیکال

فعلا بااااااااااااااااااااااااااس
بووووووووووووووووووووووووس برای همه

سلام
من مجموع ست هام شد 100 تا 50 تا دیگه میزنممم بازم
مامان ملیح این الی که میبینی گزارشاتشوو از 5 تا شروع کرده هیچی نمیزد همشم اولاش میگفت نمیتونم شکمم درد میگیره ولی ماشالله زده جلو از همه منم میبینمش شارژ میشم
پس بزن کف قشنگه رو مخصوص برای الییییی هورااااااااا
ملیح پاهاتو بزن زیر مبل دستات بالای سرت با نیروی دستت بلند شو به سقف نگاه کن فقط اگه اولش برات سخته تا نصفه بیا بالاا به گردنت فشار نیاریااا
لیلا جون سلامتی هر سه تون هم خودت و هم شوهرت و همه بچتون رو میخوام که با همین میشه چکارو پاس کرد سلامتی باشه همه چی حلههه
نفیس این تغییر نکردن وزن اوایل ورزش عادیه یه شبه چاق نشدی که یه شبه لاغر شی درسته؟؟ پس اداااامه بده فدایییییی تو نفییییس جون

لیلا جون در مورد لباسی که گفتی سعی میکنم یه چند تا عکس بیابم که با نظر خودت ببینی این لباسی که گفتی با چه لاکی شیکتر هست به نظر خودم مشکی یا قرمز خوشرنگ حالا چند تا عکس میزارم ببینی
سپیده خوشحال شدم که بلدی مازندرانی رو البته زیرش ترجمشو گذاشته بودم
ننه جونممممممم دلم برات یه قلمبه تنگییییییید خوفیییییییی؟
دریا جونمممممممممممممم خوب میزنیااااا انگار وقتی واسه امتحان تو خونه ای بیشتر میزنیااا بوسسسسس در مورد پیاده روی شدیدا موافقم باهات
ترانه جونم مرسی که جویای احوالم بودی من خوبم عزیزم یه چند روز شمال بودم الان برگشتم دیگه همش پلاااسم اینجاا
سعیده شروع کن بخور بخورتو کم کنننن دیگه منم رفتم تو مود یه دوره دو هفته ای رژیمم بیا با هممم
مدیرررررررررررررر جونممم کوجویییییییی انشالله موفق باشیییییی عزیزممم
4خرداد 92روز سرشار از بوسه خدا *صبا* کمال و رشد کودک از اینجا آغاز می شود؛ از فهم این نکته: او فرزند است نه در بند.
سلام
من امروز 40 دقیقه پیاده روی تند

بیشتر از یک ساعت پیاده روی ارام برای خرید!

60 درازو نشست
50 تا پهلو هر طرف

بیشتر نشد :(
به آرزوهای خویش ایمان بیاورید و آنگونه نسبت به آنها بیاندیشید که گویی بزودی رخ میدهند.
2706