2733
2734
عنوان

امروز....چندتا دراز نشست رفتین؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 257004 بازدید | 8538 پست
سلام به همه بچه ها
ممنون از همتون از دلگرمیتون یه ذره شوهرم بهتره ممنون که براش دعا کردید وقتی اومدم دیدم بچه ها باهام همدردی کردن و واسه شوهم دعا کردن اشک تو چشمام جمع شد
ناراحتید؟ غمگینید؟ احساس دلتنگی می کنید؟
من فقط به اندازه یک دعا با شما فاصله دارم. با من حرف بزنید.
-خدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گوزارش من 100 تا درجا
60 تاپامبلی
70 تا دمبل
100 تا پرس سینه
40 تا پهلو راست با پا
40 تا پهلوی چپ
100 تا حرکت پا قیچی
30 تا حرکت باسن
40تا حرکت کتف
نیم ساعت الپتیکال
200 تا دراز نشست

ناراحتید؟ غمگینید؟ احساس دلتنگی می کنید؟
من فقط به اندازه یک دعا با شما فاصله دارم. با من حرف بزنید.
-خدا
2728
اخییییییییییییییی ننه جوون ایشالا که درست میشه...هر چی که صلاحشونه....
مامان الی خوشحال شدم حاشون بهتره...راستی افرین..داری به وزن موعود نزدیک میشی................:)
دریا جوون امتحانات رو خوب بدیاااااااااااااااااااااااااااااا...................
بهار جووونی چطوری؟
سانتی جووون درست میگی رژیم یویویی خیلی بده...قول که دیگه دخمل خوبی شم......................
سلام صبح بخیر
گزارش دیروز
(ببخشید الان نمیتونم رنگی کنم)

45 دقیقه پیاده روی آرام

150 درازونشست
200 پادوچرخه
40 پهلو هر طرف
به آرزوهای خویش ایمان بیاورید و آنگونه نسبت به آنها بیاندیشید که گویی بزودی رخ میدهند.
2738
یادتونه گفتم خیلیییییییی خوردم. ولی زیاد نکردم. خدااااااااااااااااااااااااا
راستی من وزن اول صبحم تا آخر شبم خیلیییی فرق میکنه. حدود 1.5 کیلو. شما کدوم رو معیار میگیرید؟
سلام صبح بخیر
امروز بعدازظهر ورزش میکنم صبح دیرم شده بود
ننه جون نگران نباش انشاء اله خواهرت هم صاحب یه نی نی سالم و خوشمل میشه . منتظریم با خبرای خوب خوشحالمون کنی
سانتی جون قربون اون چشای اشک جمع شدتتتت ،با احساسه مهربون بوسسسسس
الی جون خیلی برات ناراحت شدم امیدوارم مشکلاتت حل بشه و شوهرت سلامتیشو به دست بیاره .تو هم آرامشتو به دست بیاری.
برای منم دعا کنید منم درگیر مشکلات مالی هستم و تا الان 22میلیون قرض دارم و چک دارم و پای آبروم درمیونه البته کارم با شوهرم دونفریه ،اما چکها و وامها به اسم منه.
یه شرکت دارم که امتیازشو برای فروش گذاشتم ،اگه اون فروش بشه مشکلاتم حل میشه اما هر مشتری که میفهمه نیاز مالی داریم و به خاطر مشکلات مالی میخوایم بفروشیم میخواد با قیمت خیلی پایین تر از ارزش واقعیش بخره . تاحالا نگهش داشتم اما دیگه چاره ای ندارم مجبورم با قیمت پایین بدم . این روزا خیلی استرس دارم و نگرانم که چی میشه . با دلای پاکتون دعا کنیدددد. خیلی بده آدم قرض دار باشه
سعیده ،مدیر جون، ترانه قلبی، بهارررررررر، دریاااااااا، هانییییییییییییی،سپیده و بقیه دوستای گل گلی دوستون دارم هوارتااااااااااا
لیلا جونم تو برا من دعا کن من برا تو .الهییییییییییییییییییییییییییی مشکلت حل شه دوستم
سعیده جون لک بینیش تقریبا تموم شده ولی خیلییییییییییییی استرس داره
خدایا شکرت ب خاطر دو گلی که بهم دادی. مراقب همه نی نی ها باش ودامن همه منتظرا رو سبز کن
سلام بر همگی
من برگشتممممممممممم هوراااااااااا پس منتظر گزارشات من باشیدد
الان باید برم کوزت بازی یه هفته نبودم شوشو تنها خونه بود انگاررررررر بمب ترکیده تو خونه فک کنم تا 4 اینا بکشه حالا خودتون بگیرید دیگه اوضاع چه داغونه
بوسسسسسس به همتون یه سرسری گزارشارو خوندم همتون 20 بودیییییید عالییییییی
4خرداد 92روز سرشار از بوسه خدا *صبا* کمال و رشد کودک از اینجا آغاز می شود؛ از فهم این نکته: او فرزند است نه در بند.
سلام به همگی.....بالاخره منم برگشتم خونه....این تعطیلات دست تنبلارو ( خودمو) خوب رو کرد....فقط یه سوال خانومای ورزشکار: شما دراز نشست میرین اوایل شیکمتون بزرگتر نشد؟؟؟من شیکمم بزرگتر شد و این یه هفته که دراز نشست نرفتم به حالت قبل برگشت.بخدا دنبال بهونه نیستما...اما واقعا چرا واسه من نتیجه عکس داشت؟؟

گزارش امروز من:

60 تا دراز نشست
20 مین ایروبیک

در ضمن وزنم هم هیچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچ تغییری نکرد لا مصصصصب

سانتیا :: te mardi tere hichi naune anne she mare sere monni??.....خوش گذشت؟؟؟یعنی منم بعد عروسی یه هفته همسر رو تنها بزارم برم ولایت؟؟؟؟منم بد بییییییییننننننننننن!!!
هرچه میکنید نه زیاد به خود بگیرید نه زیاد خود را سرزنش کنید.چراکه انتخاب های شما بر پایه 50% بوده است.همانطور که مال همه بوده.
2706