2703
2553
اگه دارین بهم بدین من سایت ایران ستاپ رو نمیتونم باز کنم بردارم نمیدونم چرا باز نمیشه اگه دارین بهم بدین ممنون میشم
خدایا کاش حکمتت رو می دونستم ولی راضی ام به رضای تو!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
مرسی نهال جون ممنون گلم راستی نهال جون من شما رو از روی این عکس کاربری خاصی که داری میشناسم همیشه بوس
2714
نمیدونم اخه این چهره به نظرم خیلی خاصه اکثرا عکس کاربری نی نی هس ولی مال شما فرق میکنه به هر حال خوشحالم از آشناییتون آخه من خیلی از کاربرای قدیمی سایتم و اکثرا خواننده خاموشم به ندرت نظر میدم خیل کم!!
منم خوشحالم عزیزدلم...اخه من نی نی ندارم که عکسشو بذارم....این عکس نی نی خودته پسره یا دختر؟؟؟/خدا حفظش کنه برات گلم
و امروز.. روزی دیگر است.. سرشار از رمز و رازهای مخصوص خود.. کسی چه میداند..شاید امروز همان روزی باشد که منتظرش بودی!
دختر نازییییییییییییی داری عزیزم همیشه سلامت باشه در پناه حق

سال جدیدم پیشاپیش تبریک میگم امیدوارم سالی پر از خیر و برکت و شادی سلامتی به همراه خانواده ی گلت داشته باشید
و امروز.. روزی دیگر است.. سرشار از رمز و رازهای مخصوص خود.. کسی چه میداند..شاید امروز همان روزی باشد که منتظرش بودی!
مرسی نهال جون نظر لطف شماس ایشالا شما هم سال خوبی داشته باشین تو رو خدا موقع تحویل منم دعا کن یه حاجت دارم خدا بهم بده خدا حاجت همه رو بده شما هم هر چی از خدا میخواین تو این سال بهتون بده ایشالا
2706