عنوان

چگونه خوش تیپ و شیک باشیم 3

| مشاهده متن کامل بحث + 1286025 بازدید | 19559 پست
هورییییی :** راستی رفتی برای لیزر حتما خبرشو هم بگو که راضی بودی، امیدوارم که راضی باشی عزیزم

===

باربی اگر میخوای من شماره از مامان گرفتم برات میل کنم

===

نمیدونم والا بچه ها این ضد آفتاب راهی غیر از امتحان روی پوست نداره چون واقعا نتیجه ها یکی نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خوشگل عسلا

سودا/مهرنوش خوشگلایی که همفکری کردید راجع به کمبود تایم مرســــــــی

باران جون خوشحالم که سان سنس روی پوست خوب نشسته فقط سعی کن برای پاک کردنش از فیس واش+پاک کننده استفاده کنی که کاملاً پاک بشه از روی پوستت
2731
سلام خوشتیپااااا

سودا جونم بوس بوس کجااا بودی...خوبی؟ ایشالا کاراتم اوکیه :****

پرنسسی خوجمل..خووبی؟ :***

هووری جونم حتما خبر لیزر بدن رو به من بده...میزان دردشم حفظ کن که به من بگگی چقدره :))))

راستی هووری سان سنس رو پوستم چسبونکی میشدش:((
خدایا بارها دقیقا همان جایی دستم را گرفتی که میتوانستی مچم را بگیری.
سونیا جون ممنونم دوستم، برام دعا کنین که خیلیییییییییی این روزا به انرژیهاتون نیاز دارم، هنوز تغییر کار ندادم هرچی صلاح هست همون پیش بیاد، مرسی از آرزوش قشنگت عزیزم :**
نگین جون یا باید جراحی کنی...یا سوتین خوب ببندی که ظاهرشو خوب نشون بده....به نظر من راه دیگه نداره
سود جونم منم h2o رو دوباره بوو کردم نظرم عوض شد....حالا marry me رو خوشم اومده

پوپک جون عطرش 4 فصله بووش...اما بیشتر خنکه :)
سودا جون راستش رو بخوای هنوز 100% مطمئن نیستم در مورد حساسیتم...کلا من خیلی آلرژییک هستم به خیلی چیزا حساسیت دارم...به ضد افتاب دور چشمم شک دارم...
البته امروز به یه چیز جدید هم شک کردم اسپیلت سر کار!!!
چون میزم جوریه که اسپیلت سمت چپ من هست و حساسیتم هم چشم چپم هست...ممکنه این باشه علتش...
زیر چشم چپم کلی چروک افتاد تو همین چند روز که امیدوارم خوب بشه...الان پوستش خیلی خشکه...

هوری جان گفتم صفحه قبل فکر کنم ندیدی...بهش مسیج زدم صبح گفت از صد و خورده ای تا چهارصد

پرنسس جون خوب خوب شدی دیگه؟ دیدم می خوای پیلاتس رو شروع کنی ... شک ندارم خوشت میاد
2706