2726
عنوان

چگونه خوش تیپ و شیک باشیم 3

| مشاهده متن کامل بحث + 1286019 بازدید | 19559 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خاله نسیم من روغن برونز پیز بوین رو داشتم و راضی بودم چیز دیگه ای استفاده نکردم....

هوری به زریر مسیج زدم گفت از صد و خورده ای تا چهارصد... من پارسال شو نازنین کریمی رو رفتم عکسهاش خیلی خوب بود ولی اونجا خیلی معمولی بودن کاراش...چند تا که ای بد نبود قیمتها همه بالای 300 بود پارسال تابستون!!!
2728
خاله نسیم من تا حالا فکر کنم 5-6 بار از زیبارو خرید کردم (همون روغن برنز رو هم از زیبارو گرفته بود) تا حالا مشکلی نداشتم و به نظرم همه چی اکی بوده... ولی بازم من تضمین خاصی ندارم مثل همه فروشگاههای دیگه
نسم جان سایت زیبارو خیلی وقته که کار می کنه و یه سالی هست بچه ها ازش خریدای مختلفی کردن و هیچ مشکلی نبوده ، حالا شما اگه اطمینان نداری چه اصراریه که ازش خرید کنی ؟! من خودم اصولا تا یه چیزی که می خوام بخرم رو از نزدیک نبینم نمی تونم بخرم ولی بهرحال سایت زیبارو مطمئنه ، تا حالا مشکلی نداشته!
هدا جون ادرس سایت زیبارو رو میشه لطفا بزاری و اینکه روغنه به لباس رنگ نمیده؟
یادمه یه بار خبر دادی که ادیداس ونک اف خورده منم سریع رفتم واسه دخملم یه ست ورزشی خریدم الان هر وقت میپوشتش یاد تو میافتم
مامان نیکی جون چه حافظه ای داری...
سایت زیبارو:http://www.zibarou.com/ هست...معمولا یه سری هم اشانتیون می زاره

روغن برنز من با آفتاب بود...من بعدش دوش می گرفتم ...به نظرم رنگ خاصی نداشت ولی چرب بود...
سلااااام دوست جونای خوشگل و خوش تیپ

آنیتا جان مبارک باشه عزیزم، چه عکس نااااازی گذاشتی، چرا بیمارستان عزیزم؟؟؟

پرنسس خوبی؟؟؟؟ خوشحالم که جراحی و دوره نقاهتش بخوبی تموم شد و دوباره به کار و جمع ما برگشتی :**

Hoda خوبییی؟؟ با عطرت کیف میکنی؟؟ Viva Rock از برند Richmond عطر جدید زده اما بازم Emprio چیز دیگه س، وقتی هم که میمونه رایحه اش اوج میگیره و خودشو نشون میده، بـــــــــــــــــه بهههه

سهی جون مهمونا از کیش برگشتن که نیستی؟؟ خوش باشی دوست نازم :*

مهرنوووش کت Tommy هم مبارک باشه عزیزم حتما هم خوشگل هست و هم به تن تو دوستم برازنده:*

بیتا جون این مشکل تایم با وجود رفت آمد توی ترافیک که تایم الکی از بین میبره طبیعیه و مطمئن باش اطرافیان هم درک میکنن که سرکار هستی فرصت کافی نداری، منم توی موبایل یا نت کارهامو مینویسم و هرکدوم انجام دادم چک میزنم اما به هرحال با نداشتن تایم کافی همیشه درگیرم

هورییی جون Tommy پاسداران (بالاتر از داروخانه شبانه روزی) هم حراج 50% داشت، چه خبررررر بود

مامان نیکی شما کار عکاسی مدلینگ هم انجام میدی ؟؟ کارهای دوستاتون هم الحق خیلی زیبا بودن مخصوصا اگر عکسها مربوط به چند سال پیش باشه، هم نوع پارچه هم نوع دوخت و دیزاین تکی داشتن، اما خوب وقتی ما نتونیم همین جا از استعدادهامون استفاده کنیم رفتن شاید گزینه خوبی باشه برای کسی که پیشرفت کاری براش اهمیت داره، امیدوارم هرجا که هستن موفق باشن

نوناااای عزیزم من این عطر رو نمیدونم چجوریاس، حتمااا بو میکنم، H2O دیدم اما خوشم نیومد منم

بچه ها دکتر به من ژل دیفرین داده اما پیدا نمیشه، هرچی داروخانه بوده تا الان رفتم، فعلا تا دلتون بخواد این روزا داروخانه گردی کردم :)
2706