2726
عنوان

چگونه خوش تیپ و شیک باشیم 3

| مشاهده متن کامل بحث + 1286021 بازدید | 19559 پست
من خودم کار طراحی رو پارچه انجام میدم ول اصلا خیاطی و برش کاری بلد نیستم .من بین اونا زدم تو کار عکاسی اگه دوست داشته باشین نمونه کارامو میزارم
از دوستام میپرسم تا ببینم کسی از ژوژمانا عکس داره اگه داشتن حتمی براتون میزارم .
به خدا سه تاشون از ایران رفتن دلم میسوخت که اینجا قدرشونو ندونستن برش کاریشون حرف نداشت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامان نیکی جون،

به نظر منم فقط به خاطر اینه که خوب ما کار اینا رو که شما میگین ندیدیم،

مثلا زریر پیج داره اونجا میبینیم خوشمون میاد، کارایی که تو مراکز خرید و جاهای معمولی نیستن، آدم وقتی میبینه خوشش میاد دیگه:)

ولی یه چیزی هم هست، من خودم مثلاً دیگه نهایت تا 150-200 میذارم برای مانتو، خیلی از این کارا قیمتاشون خیلی بالاست، مثلاً یه پیج دیگه بود همه کاراش 300 به بالا بودش،

البته من نمیگم بالاست، خوب با توجه به نوع کارشون باید بالا باشه، ولی مثلا میگم در توان من نوعی نیستش:)

این عکسایی که گذاشتین خیلی خوشگلن،

وای منم خیلی رشته گرافیک رو دوست دارم، از درست کردن بدلیجات هم خیلی خوشم میاد...
2728
درست میگی هوری جون
خوب معروف شدن تو این تهران بزرگ سخته
من مدعی نیستم عکاس خیلی خوبیم ولی وقتی میبینم یه عده ایی با کارهای بیخودشون جیب ملتو ترتیبشو میدن کلی دلگیر میشم که چرااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا؟ نظارتی وجود ندارههههههههه

01_CHRISTIAN DIOF J ADORE WOMEN
02_CALVIN KLEIN EUPHORIA WOMEN
03_BURBERRY THE BEAT WOMEN
04_VERSACE BRIGHT CRYSTAL WOMEN
05_CHLOE NARCISSE WOMEN
06_DOLCE & GABBANA THE WOMEN
07_VERSACE CRYSTAL NOIR WOMEN
08_CAROLINA HERRERA WOMEN
09_L EAUPAR KENZO WOMEN
10_CHANEL CHANCE WOMEN
11_JOOP WOMEN
12_NINA RICCI WOMEN
13_LACOSTE TOUCH OF PINK WOMEN
14_HUGO BOSS FEMME WOMEN
15_ANTONIO PUIG S.A.212 SEXY WOMEN

سلام، من از خواننده های خاموشم.
سها جان این آرایشگاه بنیتا شینیونش خوبه؟؟
شما این طرفا (سمت خودتون) آرایشگاه خوب دیگه ای برای شینیون سراغ دارین؟
ببخشید پابرهنه پریدم وسط!!
متشکرم
مامان نیکی جونی دقیقاً باید انرژی وقت رو گذاشت برای تبلیغات، کارای دوستتون هم خیلی خوشگل بود:*

من کارای زرریر رو میبینم، یاد بنتون میفتم، آخه هر دو کلی رنگ رنگی هستن:) من اینش توجهم جلب کرد،

راستی مهرنوش جونم، من عاشق برند تامی‌ام، مطمئنم کتت خیلی خوشگله:* نمیدونستم حراج داشت:(

سپیدک جون، آرایشگاه بتی مهدوی، میردامان م مادر، مائده جون گفتن شینیون با فیروزه عالیه قیمتش هم 90

منم برم حمام و استراحت و بعدش هم دکتر پوست،

بای خوش سلیقه‌های مهربون:*
سلام بچه ها ، خوبین همه ؟

آنیتا چی شده پرنسس ؟ چرا بیمارستان ؟

آلی جون این اسپری ها که می گی رو تو خود مغازه ecco می فروشن ؟ من تا حالا ندیده بودم ecco اسپری هم بفروشه ، قیمتاش چطوریه ؟
مامان نیکی جون
عکسهایی که گذاشتی قشنگن مرسی...
من تا حالا 2 بار شوهای زریر رو رفتم و ازش خرید هم داشتم...به نظر من چند تا نکته هست که باعث می شه بازم برم...یکی اینکه کارهاش از نزدیک دقیقا همینایی هست که تو عکسا می بینی...جنس پارچه هاش خوبه و برش ها و تن خروشون هم خوبه...
من شوهای دیگه هم رفتم...عکسهای توی فیس بوک خیلی عالی بودن ولی وقتی رفتم اونجا خیلی کارها معمولی و پارچه ها جنسهای خیلی خیلی نامرغوب... یعنی فقط از هنر عکاسی استفاده کردن...قیمتها هم خیلی بالا به قول هوری.. مثلا هستی لطفی کاراش پارسال تابستون بالای 400 بود...الان دیگه خدا می دونه...
شاید 2-3 سال پیش اینقدر استقبال از مزون ها زیاد نبود...شاید اگه دوستهای شما هم مونده بودن پیشرفت کاریشون زیاد بود

2706