2737
2734
عنوان

چگونه خوش تیپ و شیک باشیم 3

| مشاهده متن کامل بحث + 1286034 بازدید | 19559 پست
مگی دخترم 7 ماهشه! قرتی خانوم از حالا ضدآفتاب میزنن. البته بازم یه کم پوستش سیاه شده....دنبال موستلا هستم براش بگیرم که میگن دیگه وارد نمیشه. موستلا بهترین برند کرم و ایناست برای نی نی ها

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خیلی خال خالی هستم. یه دوره لیزر هم رفتم و چند تا درشت ها رو ریز کردم. فکر کن 5 بار رفتم خاله همچین جسبیده بود که دکتره از رو رفت و گفت اینها از بین برو نیستن و فقط کوچیک میشن. اما یک میلیون تا خال دیگه روی بدنم هست. دیدم دحترم یه خال روی پاش زده یه ماه پیش. ترسیدم. گفتم من وظیفه دارم از حالا این طفل معصوم رو نجات بدم. حالا که میشه و وقتش رو دارم براش پیشگیری میکنم.
به نظر شما اگه وقتی ما نی نی بودیم مامان هامون از این قرتی بازیها برامون درمیاوردن الان پوست بهتری نداشتیم؟ من به شخصه اززمان دانشگاه ضدآفتاب میزنم. (12 ساله)
یعنی تمام 18 19 سال که زیر آفتاب بچگی و جوونی کردیم، همش پوستم بدون حفاظ بوده. هیشکی هم بهم چیزی نمیگفت....
2731
من 32 سالمه. خودم ساده میگردم. به پای خانومای اینجا نمیرسم. ساده و مرتب و شیک دوست دارم.
برم تو فاز روانشناسی. مادرم خیلی خانوم ساده ایه و اصلا به خودش نمیرسه. چی بشه یه آرایشگاه بره. من همیشه ارزو داشتم مامانم قرتی باشه. حالا برای دخترم میخوام تا اونجا که میتونم خوش پوش و خوشگل باشم. این حس زنانگی که یه مادر به دخترش میده خیلی مهمه
2738
سانتا ناریا جان ممنون از شماره دکتر

مگی جان فکر کنم اشتباه شده آن روز که من ایمییلمو گذاشتم که شما عکس بفرستید مهرنوش عزیز هم عکس فرستاده و من فکر میکردم که شما فرستادید ببخشید

مهرنوش جان ممنون بابت عکس
سلامممممم مریم بانو من ضد آفتاب الارو بی رنگ می زنم! به پوست من خیلی می سازه البتهبدم نمی یاد این بار رنگیشو بگیرم!

باربی از دست تو دختــــــــــــــــــر !!!! ؛)

کی دیگه هست؟!؟!؟

راستی اینو نگفتم... من روز جمعه از شمال که برگشتم رفتم میلادنور آخه شنیده بودم تامی 3 روز حراج داره!!! ازش یه اور خریدم برای زمستونه سیبری با 50 % تخفیف 230 تومن! خیلی خوشگله دلم طاقت نداره زمستون بشه بپوشمش :))))))
در میان مردمی که می دوند برای زنده ماندن، تو آرام قدم بردار برای زندگی کردن...
2706