2703
2553
سلام به خانمای شجاع؛اگه چیزی در مورد درمان زخم رحم میدونی خوشحال میشیم آگاهمون کنی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
************درمان عفونت واژن*************

از کتاب عسل درمانی........... نوشته جمشید خدادادی

این بیماری با رعایت مسائل زیر براحتی حل میشه:

1- قطع کلیه غذاهای حیوانی

2- عدم استفاده از غذاهای حاوی قند و شکر

3-استفاده از غذاهای ملین برای جلوگیری از یبوست

4- یه لیوان آّب را جوشانده و بعد از ولرم شدن یه قاشق غذاخوری عسل طبیعی در آن حل کرده و با نصف لیوان از این محلول صبح قبل از صبحانه و با بقیه، شب قبل از خواب واژن را شستشو دهید.

5- یه قاشق غ خ پونه و یه قاشق غ خ نعنا را به سه لیوان آب جوش در قوری چینی به مدت 30 دقیقه دم کرده و در طول روز با عسل نوش جان کنید (یک روز در میان)

6- چهار عدد لیمو عمانی را خرد کرده و با سه لیوان آب جوش در قوری چینی به مدت 30 دقیقه دم کرده و در طول روز با عسل نوش جان کنید

7- نرمش و ورزش

8- بعد از بهبودی تا دو هفته از غذاهای گوشتی و قند و شکر استفاده نکنید

9- رعایت بهداشت شخصی

10 - جوشاندن لباس زیر و اتو کشی آن

11 - در صورت مصرف فرآورده های حیوانی بهتر است از گوشت سفید به مقدار کم استفاده کنید

اینجا رو هم ببین:

http://www.widenet.ir/2011-09-13-08-53-12/2334-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B9%D8%B3%D9%84-%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C.html?hitcount=0

من 3 سال پیش فریز کردم تا الان هم خوبم
من خدا را در قمقمه آب یافته ام ، در عطر پیچ امین الدوله ، در خلوص برخی کتاب ها و حتی نزد بی دینان . اما تقریباً هیچ گاه وی را نزد آنانی که کارشان سخن گفتن از اوست ، نیافته ام.

2714
گروه : طب سنتی اسلامی

سوال : برای درمان زخم دهانه رحم و کمردرد ناشی از ان چه باید کرد و علت ایجاد این زخم چیست وچه پیشگیریهایی می توان انجام داد
پاسخ : با تشکرازمشاوره: موارد زیر رعایت شوند، البته درمورد علت ایجاد دلایل متعددی وجود دارد که پزشک معاینه کننده میتواند توضیح بدهد

- حجامت عام(کتف) – ساکرال(کمر) – هر هفته یکبار و در صورت نیاز تکرار آن
- بادکش گرم تخمدان و کمر یکروز در میان 14 مرحله
- عسل واژینال 14 شب در زمان پاکی
- دوسین 1 تا 3 قاشق مرباخوری به مدت چهل شب
- عرق رازیانه + عسل روزی یک لیوان
- اسفند هر شب یک قاشق مرباخوری
- در صورت عدم پاسخ فصد بازلیک دست چپ و راست و تکرار آن
سلام دوستان...بچه ها من خودم دو ساله درگیره زخمم!اما هیچی درمونش نمیکنیه
یکی از بچه ها میگفت اون عسل درمانی رو استفاده کرده و جواب گرفته و عالیه..اما عسل طبیعیه گیر اوردش مصیبته
من سرکه و جوش شیرین و پماد و ....همه رو امتحان کردم!
CafeMom Tickers
سلام بچه ها.....بچه ها...من 3 ساله ازدواج کردم و از همون ابتدا زخم داشتم....هرچی دکتر و پماد و اینا خوب نشدم!الان یک هفته اس که عسل مصرف میکنم......بعد از دو سه روز لک بینی بهم اضافه شد.....حالا دقیقا مثله پریود خون میاد ازم!!!!!!!!!!!زیره دلم هم یه ذره درد دارم..نمیدونم واسه چیه؟به نظرتون واسه عسله یا ن ز د ی ک ی!؟!نگرانم....ای بابا.....ما خانومای بنده خدا چه قده باید درگیر باشیم اخه؟ترو خدا هر کی تجربه ای داره بگه!
CafeMom Tickers
سلام دوستان عزیزم. من از سال 91 که دچار زگیل تناسلی شدم درگیر دکتر زنان هستم و تقریبا تمام دکترهای خوب مشهد از جمله ارندی و حسن زاده و توانایی رو رفتم. من اچ پی وی داشتم که بعد از تزریق واکسن گارداسیل ازمایشم منفی شد اما هنوز که 6 سال ازون ماجرا میگذره و از همسرم جدا شدم و هیچ گونه رابطه جنسی ندارم و مسایل بهداشتی رو کاملا رعایت میکنم، باز هم ترشحات سفیدرنگ، درد و خارش و گاهی سوزش دهانه رحم رو دارم. دکتر ارندی 2 سال پیش دهانه رحمم رو فریز کردن اما هیچ تاثیری نداشت و بعدش کوتر کردن اما باز هم انگار نه انگار. انواع قرص فلوکونازول و ژل واژینال هم استفاده کردم و باز هم مشکل ترشحات غیرعادی و درد و سوزش دهانه رحم رو دارم. میتونم از شما دوستای گلم بخوام که کمک کنین و درباره ی دکتر یا دارو یا تجربه مشابه تون منو یاری کنین؟ منتظرتونم خانومای گل...
2706