عنوان

تاثیر دعا بر جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 495077 بازدید | 367 پست
سلام من کتاب ریحانه بهشتی را استفاده کردم و در ضمن برای حفظ بچه از سقط و همچنین سلامتش هم سوره ذاریات و الحاقه رو زیراکس کردم و تا هتگام زایمان همراه خودم نگه داشتم ولی خودم می دونم عامل اصلی آرومی بچم خوندن زیاد سوره الرحمن بود . معجره می کنه . حتما بخونید .زیارت عاشورا هم خوبه حتما نمی خواد خودتون بخونید گوش دادن هم کفایت می کنه .ولی واقعا یه بچه عالی خواهید داشت .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه سوال داشتم مامانا من ماهای اول خیلی بیشتر قران میخوندم الانم میخونم اما این وسطها یکم کاهلی کردم اما باز الان میخونم

میخواستم بدونم ماه های اولم تاثیر داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مامان نگار
2728
سلاممممممم

بله تیکا جون معلومه که تاثیر داره گلم . من تو یه جائی خوندم ماه هشت ماه زیبائی بچه هستش . سوره یوسف رو زیاد بخون .

29 هفته هستی به سلامتی . انشاء‌ا... نی نی نازت به سلامتی و بادلخوش به دنیا بیاد .
اللهم صلی علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم و ارحمنا بحقهم
دوست جونا
منم مشکل تیکا رو دارم !
ماه های اول خیلی مرتب منظم تر ! دعا و قرآن میخوندم
اما الان خیلی سختمه تنبلی میگنم
راستی قرائت سوره یوسف برام خیلی سخته! از بس تو خوندنش گیر میکنم روزی ده آیه ش و میخونم!!!!
خیلی تنبل بازیه نه؟!
سورها ی کوتاه و آسون تر ( ازنظر قرآئت ) معرفی میکنین؟
یه چیزو بگم من تا ده دقیقه قبل از عملم هم قرانم دستم بود.....خدایی هم زایمان راحتی داشتم.
سوره یوسف خیلی عالیهههههههه.برای صبر و زیبایی .عزیزم اروم بخون.10 تا صبح 10 تا ایه هم عصر.
موفق باشید
سلام دوستان خیلى تاپیک خوبیه بازم بگین
منم هفته هفتم باردارى هستم
ولى تا حالا هیچ کارى نکردم
تورو خدا دعا کنید خدا به من هم توفیق بده که بتونم نمازمو بخونم و خدا یه نى نى سالم صالح بهم بده

التماس دعا دارم خیلى
پسرم روز به روز بیشتر عاشقت میشمممممممممممممممم
سلام به همه دوستهای خوبم منم ماه 4 بارداری ام تو این مدت تنها چیزی که نداشتم ارامش بوده درگیر خیلی مشکلات بودم و هستم البته خداروشکر نه جسمی

تقریبا از اوایل بارداری قران خوندن و زیارت عاشورا و ....رو شروع کردم ولی هیچ وقت به اون ارامشی که باید برسم نرسیدم بهتر شدم ولی تا وقتی که مشکلم حل نشه نمیتونم اروم و قرار بگیرم تنها چیزی که برای این طفل معصوم داشتم گریه وزاری و جنگ اعصاب بوده خیلی برای سلامتیش نگرانم سلامتی روحی و روانی اش !!!

نذر کرده بودم برای فردا که نیمه شعبان ولی ظاهرا امام زمان هم به من توجهی نداره میدونم مشکل خودمم خیلی دلم گرفته از هرکی که این متن رو میخونه میخام از ته دلش برام دعا کن شاید به برکت اون موجود پاکی که تو دلتون دعای شما درحق من مستجاب بشه .....
ممنونم عروس کوچولو

میگم برای ارامش خودم و کوچولو میخام یه سوره ایی رو شروع کنم خوندن تا 40 روز رحمن رو شنیدم و یس کدومشون رو شورع کنم خوب ؟
سوره محمد رو هم هر روز تقریبا میخونم
سلاممممممممم

آوا جون اگه واسه آرامش خودت و نی نی کوچولوت می خوای سوره واقعه رو بخون (ازخواص سوره واقعه رفع پریشانی خاطر)

واز همه مهمتر برای آرامش نی نی کوچولو سوره مطففین رو بخون . حتی برای مامانایی که نی نی هاشون به دنیا اومده سوره مطففین زیاد سفارش شده .
اللهم صلی علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم و ارحمنا بحقهم
2706