2726
والا من الان باردارم شوهرم و برادرم هردوشون واسم امتحان کردن زنجیره اصلا تکون نخورد خیلی جالب بود اما وقتی خودم زنجیر رو میگیرم به سمت آرنجم حرکت میکنه .
یه مادر با دوبچه ساکن امریکا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستان من به این روش خیلی خیلی اعتقاد دارم، چون سالهاست برای همه اطرافیانم درست بوده.

ولی این روشی که گفته شده اشتباه تشریح شده.
1- زنجیر (یا سوزن) حتما باید بالای نبض با فاصله کم، گرفته بشه. (دوستانی که گفتند نمیچرخه اینو رعایت نکردن)
2- دایره وار چرخیدن نشونه جنسیت نیست (به نظر من گذر زمان رو نشون میده)
3- اگر زنجیر در امتداد انگشتهای دستتون مستقیم شروع به حرکت کنه-عمودی- پسر رو نشون میده و
4- اگه زنجیر عمود بر امتداد دست-یعنی افقی- و بطور مستقیم حرکت کنه دختر رو نشون میده

این شیوه جنسیت بچه های مامانم و خاله ها و..درست نشون میده
هر آنکس که بر خدا توکل کند، خداوند او را کفایت می کند.
2728
من امتحان کردم نچرید میره به طرف آرنجم دوباره برمیگرده
نی نی من,روز تولد تو زیباترین روز زندگی من است
حسیست زیبا درست مثل روزی که خدا برای اولین بار آدم را دید...
محمدمیلاد عزیزم 25 دی دنیای منو بابا علیرضاشو شیرین کرد
منم امتحان کردم... جنسیت پسرم رو که درست گفت ... دومی رو هم میگه دختر امیدوارم درست بگه....

من به همین روش نارسیس انجام دادم... منم شنیدم دایره معنی جنسیت نیست.... گذر زمانه
دلتون برامون تنگ شد بياييد به اين آدرس اينستا گرام 00sarabanoo00
با اجازه.
قبول سفارش بافتهای زیبا برای کوچولوهای نازنازی
http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=23038&ChatDate=29-5-1392
http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=28633&login_time=5/27/2014%202:44:18%20AM قبول بافت انواع لباس و سیسمونی دستبافت برای سفارش به شماره 09357062510 اس بزنید.
نی نی من با روشی که نارسیس میگه درست در اومد و پسر شد

دومی رو برای من دختر نشون میده به به چه شود

البته سومی و چهارمی هم بود و پسر بودن اونا هم ولی عمرااا
بچه ها واسه من یکی از فامیلام گرفت گفت دیر باردار میشی و اولی دختره.دومی هم گفت با فاصله زیاد پسره

الانم حدود سه ساله تو اقدامم و شش ساله ازدواج کردم

اون خانم میگفت دایره زمان هست.
توکل برخدا، یعنی سپردن امور به خدا واعتماد به او و باور این حقیقت که هرچه او بخواهد خیر است
**اللهم عجل لولیک الفرج**
2706