2410
2553
عنوان

عود بیماری افسردگی در بارداری

433113 بازدید | 2924 پست
من قبلا داروی ضد افسردگی مصرف می کردم ولی الان که 6ماهه باردارم باید چه کار کنم چرا کسی به فکر بیماران روحی که باردار هم هستند نیست من داروهام رو قطع کرده ام ولی حالم خیلی بده کسی هست که مشکل منو داشته باشه ایا کسی دکتر اعصاب خوب سراغ داره خواهش می کنم کمکم کنید
خداوندا! پناهم باش و یارم باش... جهان تاریکی محض است میترسم ! کنارم باش!
من همه جور قرص استفاده کردم ولی فقط کلومیپرامین وکلونازپام بهم میسازه که هر دوش برای نی نی ضرر داره هتی جون شما کسی رو که مثل من بوده سراغ داری
خداوندا! پناهم باش و یارم باش... جهان تاریکی محض است میترسم ! کنارم باش!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سلام ستاره جون
میدونم چه شرایط سختی هست
چونم منم دقیقا مثل شما بودم و دارو مصرف میکردم منتها به خاطر بارداری دیگه مصرف نکردم و دوران بارداری فوق العاده بد و سختی داشتم
یادم نمیاد یه روز خصوصا عصر بدون گریه گذرونده باشم
اما بازم خیلی تحمل کردم و دارو مصرف نکردم هر چند که دکترم می گفت 3 ماهه دوم میتونم دارو مصرف کنم اما من نکردم
ولی یه چیزی رو مطمئن مطمئن باش با بدنیا اومدن نی نی ات همه چی عوض میشه اصلا حال من قبل از زایمان و بعدش قابل مقایسه نبود و الان هم خدا رو شکر افسردگیم بدون دارو خوب خوب شده
موفق باشی عزیزم
2714
عزیزم من ایران نیستم من حامله نیستم ولی 3 ماهه فلوکستین میخورم بی خوابی ازعوارض این قرصهاست ومیتونی به دکترت بگی قرصی بنویسه برات که خواب اورباشه ولی عزیزم توکه 6 ماهته این 3 ماهم اگه میتونی تحمل کن راستی تودوران بترداریت اصلا قرص نخوردی
2706