2726
عنوان

عود بیماری افسردگی در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 434433 بازدید | 2925 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام باران جون ...... من هفته 34 هستم .... منم افسردگی گرفتم اونم چه افسردگیییییییییییییییییییی..... همش گریه میکردم ، خواب شبانه روزم فقط و فقط 1 ساعت بود ... نمی دونی چه روزای بدی بود ...خدا رو شکر که گذشت .. منم دکتر رفتم که برام سیتالوپرام 20 تجویز کرد و من الآن 5 ماهه که مصرف می کنم و به لطف خدا خیلی خیلی بهترم ..... همش آرزوی مرگ می کردم و می خواستم بمیرم .ولی فقط و فقط نماز و دعا و قرآن منو نگه داشت .... باور نمی کنی چقدر به خدا نزدیکم کرد و من حالا روزی هزار مرتبه خدا رو شکر می کنم به خاطر افسردگی که بهم داد چون منو به خودش نزدیک کرد .باورکن هیچ کار خدا بی حکمت نیست و توی هر چیزی که برای ما قرار میده یه خیری نهفته هست ............. فقط و فقط از خودش بخواه مطمئن باش دستاتو می گیره ...موفق باشی گلم .. التماس دعاااا
باران عزیزم... اگه میبینی دارویی که میخوری تاثیری نداره حتما با پزشکت مشورت کن یا پیش یه متخصص دیگه برو.

الان که تقریبا نیمی از بارداریتو پشت سر گذاشتی و حالتهای ویار هم کمتر شده بهترین وقته برای استفاده از ورزشهایی مثل یوگا و شنا... شدیدا برات آرامش میاره و خوابت رو سنگین و راحت میکنه...

این دوران میگذره و روزهای خوب در راهه...
من و خیلی دیگه از بچه های این سایت این دوران رو گذروندیم و الان خیلییی بهتریم.

2728
سلام دوستان ....ساغر جان منم هم سن شمام و دارو استفاده میکنم کلونازپام1/4 وتیریمیپرامین 25 با اینکه تحت نظر دکتر هستم ولی دائم اعضاب وجدان دارم چون دارو میخورم و میترسم که باردار شم الان که نوشتهای دوستان دیدم خیلی دلگرم شدم ...از همتون متشکرم
سلام به همه مامانا
دختر افتاب درست میگه چرا فقط به دارو فکر می کنید .رواندرمانی بهتر از داروست.خود پزشکا به دارو روی نمیارند.
دکتر دارابی از بهترین روانشناسهای ایران هستند.دکتر من هم بودند.سایتشwww.drdarabi.blogfa.comاست.
سلام به همه مامانا
دختر افتاب درست میگه چرا فقط به دارو فکر می کنید .رواندرمانی بهتر از داروست.خود پزشکا به دارو روی نمیارند.
دکتر دارابی از بهترین روانشناسهای ایران هستند.دکتر من هم بودند.سایتشwww.drdarabi.blogfa.comاست.
2706