2410
2553
عنوان

عود بیماری افسردگی در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 433156 بازدید | 2924 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام باران جان
نمی دونم علت اصلی چی بود از 20 سالگی با حالت تهوع شروع شد دکتر می گفت بر می گرده به دوران قبل و مشکلاتی که از بچگی داشتم
الان مشکل خاصی ندارم . همسرم هم خیلی خوبه ولی طی این 10 سال به قرص ها عادت کردم اگه نخورم حالم بد می شه انواع دارو ها هم زیر نظر پزشک خوردم و همش خواستم کم شه تا رسیده به الان که سرترالین و زولپیدم می خورم
راستی شما تو 3 ماهه اول هم زولپیدم خوردی؟ هر شب؟ چه دوزی؟
مرسی از همدردیت
2456
اره عزیزم من الان دارم زولپیدم می خورم 5 میلی نگران نباش هر شب می خورم تازه من شوهرم هم خیلی بده اصلا درکم نمیکنه واسه همین اول باید ببینی شوهرت درکت می کنه یا نه بعد بچه دار شو ببین من الان 23 سالمه ولی با این همه از زندگی سیر شدم در کنار افسردگی که داری باید شوهر خوبی داشته باشی که بتونی دوران بارداری خوبی داشته باشی عزیزم وگرنه مثل من داغون میشی
مرسی عزیرم حرفات خیلی آرامش بخشه امیدوارم مشکلت با شوهرت حل بشه . هیچ مرد بی عیبی تو دنیا نیست. مهم اینه که خوبی هاش بیشتر باشه . هنوز 23 سالته .جوونی و داری مادر می شی اینا همش نعمته نباید از زندگی سیر بشی. باور کن من حسرت روزایی رو دارم که تو 23 سالگی داشتم و ازش لذت نبردم.........

من هنوز واسه بارداری اقدام نکردم .نمی دونم هر موقع بخوام می شه یا نه چون می ترسم دیر شه 30 سالمه
دعا می کنم
2714
سلام خانوما حالتونو نمی پرسم برای اینکه درگتون می کنم منم مثل شما بودم شاید بدتر که ته مونده ای هم از دوران بارداری مونده افسردگیه شدید بارداری ولی دارو نخوردم تحمل کردم سرمو گرم کردم خیلی سخت بود ولی گذشت
پارسال کسی غیر از من اینجا کسی نبود

نسیم کمکم کرد خیلی

باران جون تو مسنجر زیاد منتظرت موندم نیومدی

شمیم جونم ادامه بده عزیزم سخته ولی بعد از به دنیا اومدنه نی نی ت بهتر میشی باور کن
جرم این است که ندانیم زندگی خیلی ساده تر از اینهاست که ما فکر می کنیم . فریدریش نیچه
سلام
باید به یک روانکاو مراجعه کنی همان رواندرمانگر. شماره دکتر دارابی رو بهت میدم کارش
محشره من از طریق خانم دکتر فرنودی با او اشنا شدم تو ماهواره تصویر ایران که خیلی
از کارش تعریف میکردند و زندگی تازه ای یافتم88720746مطبش تو یوسف اباده-وبسایتش www.drdarabi.blogfa.comاست.موفق باشیهم
سلام
باید به یک روانکاو مراجعه کنی همان رواندرمانگر. شماره دکتر دارابی رو بهت میدم کارش
محشره من از طریق خانم دکتر فرنودی با او اشنا شدم تو ماهواره تصویر ایران که خیلی
از کارش تعریف میکردند و زندگی تازه ای یافتم88720746مطبش تو یوسف اباده-وبسایتش www.drdarabi.blogfa.comاست.موفق باشی .
ماری
2706