2410
2553
عنوان

عود بیماری افسردگی در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 433156 بازدید | 2924 پست
ستاره عزیز ئ نازنین سلام
عزیزم میدونم خیلی سختی کشیدی میدونم من خودمم داغووونممم
اما ما زنده ایم باید زندگی کنیم منم یه روز خیلی بی دلیل اضطراب اومد سراغم و الان که 2 سال گذشته نرفته حالا هم که باردار شدم افکار بد دست بردار نیست اما عزیزم به خاطره پسرت تلاش کن تو میتونی بهترین باشی ما باید یه جاهایی از درونمون کمک بگیریم خواهش می کنم به خودت کمک کن همه باید این کارو بکنیم منم الان قرص می خورم اما کاریش نمی شه کرد این امتحان خداست تو یک مادری پس بهترین باش خیلی ها آرزو دارن الان جای تو یه کوچولوو داشته باشن.
سعی کن به دیگران کمک کنی این کار افسردگی ادم و کم میکنه
در مورد مردا بهت بگم همه مردا کودکن تو به خودت و فرزندت تکیه کن اگه قرار بود مردام مثل زنا باشن که بهشت زیر پای پدرا بود اما خدا هم این موهبت و به زنها اخثصاص داده
می خوام بهت بگم یه کاری کن که پسرت بدونه همیشه قوی ترین و مهربون ترین مادر دنیا رو داره
عزیزم محکم باش.....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام ستاره جون..

ای جانم چه پسمل گل و خوشگلی داری... ببین هر وقت به افسردگیت فکر میکنی به قشنگی و سلامت پسرت نگاه کن ... بعد خداروشکر کن ... ببین خیلی ها هستند توی همین سایت که نی نی هاشون بیمارن و همشون دلشون میخواد که ای کاش جای ما بودن.. دلشون میخواد ای کاش خودشون مریض بودن ولی این فرشته های کوچولوشون سالم بودن...

پس قدر این لحظات رو بدون.. الان که زایمان کردی موردی نداره اگه شیر نمیدی بهش راحت قرص بخور... مطمئن باش خوب میشی... منم الان یه روز درمیون یکدونه فلوکستین میخورم ولی خیلی حالم خوب شده خداروشکر.. حتما تاثیر دعاهای شما و دوستای دیگرم بوده ... مرسی..

انشالله باران جون هم زودی میاد عکس نی نی خوشگلش رو میزاره واسمون.:)
باران جونم مرسی
حرفات بهم ارامش داد
راستی تاریخ زایمانت کیه
منتظر اون روزیم که تو هم عکس نی نیت رو اینجا بذاری
خداوندا! پناهم باش و یارم باش... جهان تاریکی محض است میترسم ! کنارم باش!
2720
پریسان جون مرسی که جوابم رو دادی

راستش شوهر من خیلی عصبیه لهن صحبت کردنش با من بده اصلا محبتش رو به من بروز نمیده من احساس میکنم افسردگی من از همینه

به قول یکی از بچه های نی نی سایت دلم عاشقی می خواد فقط همین
مامان مریلا خوشحالم که نی نیت سالم بدنیا اومد و شما رو از ناراحتی و استرس نجات داد

وبلاگ امید رضا رو هم دیدم خدا براتون نگهش داره
ستاره عزیزم من الان هفته 6 هستم حالا کو تا آخرش ولی دلم می خواد همیشه با هم صحبت کنیم همین پست ها که واسه هم میزاریم کلی روحیه میده
راستس اگه شبا خوابت نمی بره قرص زولپیدم و امتحان کن اثرش زیاده ولی بی ضرره من الان شبهایی که خوابم نمیبره می خورم دکترم داده....
بازم میبینمتتتتت
فعلا
2714
سلام
من 10 ساله داروهای ضد افسردگی مصرف می کنم 4 ساله ازدواج کردم و خیلی دوست دارم باردار بشم ولی خیلی خیلی می تر سم الان سرترالین 50 و زولپیدم 5 و برای طپش قلب پروپنا لول 20 می خورم یکسری دکتر می گن گروه B هست زولپیدم یکسری می گن c کسی هست زولپیدم بخوره؟ مشکل من اینه که از استرس یا اگه نخوابم حالت تهوع شدید می گیرم تا 24 سا عت تهوعم قطع نمی شه هر 10 دقیقه بالا می یارم 2 بار می رم زیر سرم و انقدر بهم آرامبخش می زنن تا اگه خوابم ببره خوب شم می ترسم موقع بارداری بدتر شم خیلی دلم نی نی می خواد ولی می ترسم قرص ها به جنین آسیب بزنه؟ کمکم کنید
2706