2737
2734
عنوان

عود بیماری افسردگی در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 434473 بازدید | 2925 پست

من فلوکستین + کلروپرومازین میخوردم که فلوکستین رو کلا قطع کردم ولی..

الان شبها 1/4 کلروپرومازین می خورم که میخوام قطعش کنم یه کم اینگار وابسته شدم به این قرص کمش میکنم حالت گرگفتگی و اضطراب بهم دست میده

با دکترم مشورت کردم گفت باید چندروز تحمل کنی

حالا دارم سعی میکنم!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستان خوبم منهم مورد شما را داشتم البته الان پسرم 11 ماهش است . من 3 ماهه اول بارداری دارو نخوردم ولی بعدش فلوکستین (البته زیر نظر دکترم) خوردم . دوران بارداری بسیار بدی داشتم ولی خدا رو شکر پسرم سالم به دنیا اومد و هیچ مشکلی هم نداشت و باورتون نمی شه چقدر زندگیم فرق کرد اگرچه هنوز دارو می خورم ولی نگاهم به زندگی عوض شده و همه چی زیباتر شده. دوستان بنظر من اگه حالتون خیلی بده با نظر دکتر دارو بخورید چون اثر مخربی که حالتون روی جنین می ذاره خیلی بدتر از داروست. مطمئن باشید روزهای بسیار خوشی رو در پیش دارید من تجربه کردم
سلام به همه دوستان مهربون من الان تازه از پیش دکتر تغذیه برگشتم اخه دجار قند خون بالا شدم که می دونم همش از غصه واسترسه بچه ها خواهش می کنم داروها تونو مصرف کنید وگرنه مثل من یه مشگل جدید به اسم دیابت بارداری سروکله اش پیدا می شه که حالا بیا ودرستش کن استرس مادر همه بیماریهاست پس دارو مصرف کردن بعضی وقتها می تونه نجات بخش باشه از من که گذشت چون من از اول باردای هزارتا مشگل داشتم وهر روز کارم گریه بود ولی اگر یه دکتر دلسوز داشتم که منو از نظر روحی درمان می کرد شاید الان نیاز به رژیم درمانی نداشتم البته الان دارم با این شرایطم کنار میام بیرون زیاد میرم فیلم می بینم هر چند که اصلا حوصله ندارم با تلفون زیاد صحبت می کنم و.................ولی هرچی دارم به اخر نزدیک میشم روحیه ام داره بهتر می شه برام دعا کنین دوستون دارم
خداوندا! پناهم باش و یارم باش... جهان تاریکی محض است میترسم ! کنارم باش!
2728
بچه ها من الان 27 هفته ام ولی احساس می کنم شکمم کوچیکه همین مسئله باعث افسردگی و اضطرابم میشه البته من قبل بارداری 51 کیلو بودم الان 57 هستم
خداوندا! پناهم باش و یارم باش... جهان تاریکی محض است میترسم ! کنارم باش!
پریسان جون یکم تحمل کن...
سخته اما بعدش راحت میشی... منم تو ترکم.. هههههههه
سیتالوپرام 20 با 1/4 کلونازپام...
دکی گفت 1 روز در میون بخور و 1 روز فلووکسیتین...
بعد از 10 روز سیتالوپرام کامل قطع...
بعد از 1 ماه فلووکسیین رو قطع کنم....
سخته یه جورایی عذابه ولی دلم نمی خواد ددیگه تو زندگیم رو این قرصا حساب کنم

امیدوارم همه دخملای گل بتونن به زودی قرصهاشون رو کنر بزارن
2738
سلام به همگی
وای بچه ها چقدر خوب شد این تاپیکو پیدا کردم پریسان جون از خوندن حرفات خیلی ارامش گرفتم !البته من باردار نیستم ولی 3ماهی اقدام کردم که نشد چون همین باردار نشدن استرسم رو بیشتر کرد منم 2دوره 1ساله 6ماهه نریتریپتیلین مصرف میکردم ولی حالا افسردگیم بیشتر شده وهمه حالتی که شما دارید رودارم مخصوصا دل اشوبه به اضافه اینکه من به شدت دچار تهوع میشم خصوصا شبها تو اون 3ماه همش فکر میکردم بخاطر جلوگیری نکردنه!
همشم میترسیدم که تا زمانیکه این حالاتم برطرف نشه نمیتونم باردار شم واینکه فکر نمیکردم بشه تو دوران بارداری هم داروهای افسردگی مصرف کرد.همش نگران بودم که بردار بشم واین حالاتم بدتر بشه چه غلطی کنم!
هنوز به روانپزشک مراجعه نکردم دکتر موردنظرم 9اذر از مسافرت برمیگرده.این داروهارو دکتر گوارشم داده به اضافه داروهای معده.من اخه ترشح اسید هم دارم که بخاطر همین استرسه بیشتر.
بازم خوش بحال شماها که حداقل چند وقت دیگه یه صاحب یه فرشته میشید!منکه دق کردم انقدرم که بقیه میگن پس کی بچه دار میشید هرچی هم جواب سربالا میدم و سعی میکنم به حرف دیگران فکر نکنم بازم یه وقتا دیوانه میشم از این حرفا!
خدا داره نگات میکنه!بهش لبخند بزن!
سلام منم الان 4 وما هه که فلوکستین میخورم 20 میلی الان تارگی ارهرصدایی که میشنوم تکون میخورم زنگ خونه وموبیل صدای دروهرچی کسی مشکل منوداشته واینکه راه حلی دارین واسه این موضوع
ستاره جان سلام من هم مثل شما دقیقا همین قرصها رو مصرف می کنم مثل الان تو سه ماهه اول بارداری هستم دکترمم خیلی (دکتر خوشنویس) اگه شماره تماسشو خواستی برام پیغام بزار
البته بگم مصرف کلونازپام باید قطع بشه در مورد کم خوابیتم یه چیزهایی هست که میتونم کمکت کنم . جوابم و بده بدونم که این پیغام رو خوندی
2706