2737
2734
عنوان

عود بیماری افسردگی در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 434523 بازدید | 2925 پست
سلام بچه ها
پریسان جونم من وارد هفته 37 میشم فردا شما را به خدا واسم دعا کنید یه نی نی سالم به دنیا بیارم
ایشالا هیشکی هیچ مشکلی نداشته باشه
خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــدا جبـــــــــــــران همــــــــــــه نداشـــــــــــــــــــــته های منـــــــــــــــــه
سلام بچه ها من دیشب فهمیدم بچه ام سقط شده. خیلی غصه دارم
خودم فکر میکنم بخاطر عود اضطرابم تو بارداری بود اخه تا تپش قلب میگرفتم بعدش لکه بینی میکردم
رَبِّ لاتَذَرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُ الوارِثینَ وَاجعَل لِی مِن لَدُنکَ وَلیاً یَرِثُنی فِی حَیاتی وَ یَستَغفِرُ لِی بَعدَ مَوتی وَ اجعَلهُ
خَلَفاً سَویّاً وَ لا تَجعَل لِلشَّیطانِ فیهِ نَصیباً . اللّهُمَّ اِنّی اَستَغفِرُکَ وَ اَتوبُ اِلَیکَ اِنَّکَ اَنتَ الغَفورُ الرَّحیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من قبلا آلپرازولام و نورتریپتیلین و سرترالین میخوردم دیگه یک سال تحت نظر دکتر بودم تا داروهامو قطع کردم. دیگه گهگاه شاید ماهی 2 3 بار آلپرازولام میخوردم . بعد چند ماهم که حامله شدم و توی هفته 7 فهمیدم سقط شده
رَبِّ لاتَذَرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُ الوارِثینَ وَاجعَل لِی مِن لَدُنکَ وَلیاً یَرِثُنی فِی حَیاتی وَ یَستَغفِرُ لِی بَعدَ مَوتی وَ اجعَلهُ
خَلَفاً سَویّاً وَ لا تَجعَل لِلشَّیطانِ فیهِ نَصیباً . اللّهُمَّ اِنّی اَستَغفِرُکَ وَ اَتوبُ اِلَیکَ اِنَّکَ اَنتَ الغَفورُ الرَّحیم
2728
هستی جان یعنی از دارو بوده یا مشکل دیگه ای بوده ؟!خیلی ترسیدم تروخدا بیا بگو دلیلش چی بود در حالی که قطع کردی هم بام تو بدنت مونده بوده؟!مرسیییییییییی
انشاا............یه نی نی سالم خدا بهت بده عزیزم حالشو ببری
بچه ها من امروز یهو یه سوسک دیدم و بد ترسیدم
حالا همش نگرانم نکنه واسه بچم زبونم لال اتفاقی افتاده باشه
الان هفته 20 هستممم
تو رو خدا بگید دارم میمیرمم از نگرانی
هیچ وقت باطن زندگیمونو با ظاهر زندگی دیگران مقایسه نکنیم....
گندم جون من از 1000 تا دکتر سوال کردم گفتن نگران نباشم احنمالش خیلی خیلی کمه منم همه چی را سپردم به خدا هرچد اون بخواد همون میشه
من 5 بهمن موعد سزارین دارم البته اگه نی نی زودتر نیاد واسم دعا کنید دوستان
خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــدا جبـــــــــــــران همــــــــــــه نداشـــــــــــــــــــــته های منـــــــــــــــــه
2738
من سرترالین را همون وقت که فهمیدم باردارم قطع کردم و فلوکستین را هم از ماه 7 دکتر واسم تجویز کرد و بهم اطمینان داد مشکلی واسه نی نی نداره و از یکی از متخصصای زنان سوال کردم گفتن فلوکستین در اوایل بارداری واسه ریه نینی مضره
کمی خیالم راحت شده
سلام بچه هامن هفته 36 بارداریم از همون ماه اول بارداری هالوپریدول مصرف میکردم و دقیقا هم از هفته 30 دچار بیماریه پانیک شدم از هفته 32 مجبور به استفاده از کلونازپام و فلووکسامین و داکسپین شدم خیلی خیلی نگرانم اولا نگران سلامت جنینم دوما وحشت از این دارم که نکنه بعد از زایمان خوب نشم ونتونم به بچه ام شیر بدم تورو خدا اگه تجربه دارید کمکم کنید
DesiSmileys.com DesiSmileys.com DesiSmileys.comDesiSmileys.com
سلام

مایا جون نترس عزیزم..در مقابل استرس هایی که ماداشتیم دیدن سوسک که چیزی نیست . اشکال نداره ترسیدی هیچی نمی شه گلم ... ممکنه نی نی ات هم بعدها از سوسک بترسه :D

مامان امیرعلی جون ، نی نی که بیاد حالت خیلی بهتر میشه ، توی بارداری به علت به هم ریختگی هورمونها حالت پانیک و افسردگی شدیدتره.. صفحات اول رو بخون ببین چقدر حال ما بد بوده..

مامان امیرعلی من داکسپین خوردم توی بارداری و جزء گروه تقریبا safe هست ولی کلونازپام رو سعی کن نخوری چون safe نیست و نی نی شدیدا وابسته میشه و بعدا ممکنه اذیت بشه ( تا چند هفته ممکنه گریه و بی قراری داشته باشه )..

دکترت خودش تجویز کرده کلونازپام رو؟بعدش چقدر میخوری در روز؟
2706