2410
2553
عنوان

عود بیماری افسردگی در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 433111 بازدید | 2924 پست
پریسان واسه من انتظار بین دو تا سونو خیلی سخته
زمان سخت میگذره
میخوام خودمو با خرید واسه نی نی سرگرم کنم اما همش میترسم نکنه زبونم لال ....
هیچ وقت باطن زندگیمونو با ظاهر زندگی دیگران مقایسه نکنیم....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مایا جان باورت میشه من دقیقه شماری و ثانیه شماری میکردم! مثلا از ماه 5 ! تا موقع زایمان برسه!!!!

همسرم میگفت عزیزم حالا خیلی مونده تو چرا خودت رو اذیت میکنی؟ من خیلی حالم بد بود.. دلم میخواست زودتر شب بشه بخوابم چون توی خواب کمتر اذیت میشدم هرچند هی از خواب می پریدم ولی خب تایم زودتر میگذشت.

این انتظار تورو درک میکنم. من دلم میخواست زمان زود بگذره زودتر ببینم آخرش چی میشه! نی نی سالمه یا نه؟

در ضمن من اصلا خرید واسه نی نی نمیکردم و مثل دیوانه ها هی به مامانم گوشزد میکردم که خرید نکن!!!!!!! یه بار برای خرید یه سری وسایل مامانم به زور من رو برد که اونجا هم همش گریه میکردم!!!

بعدها که یکی یکی لباسها رو تن نی نی تپلو میکردم خودم خنده ام میگرفت! ببین یه روز مثل من به این افکارت میخندی مایا :)
2720
وقتی میام اینجا اینقدر اروم میشم.بخصوص وقتی پریسان جون هست.نمی دونم چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟ولی انرژی مثبتی برا من پریسان جان
امروز باز قاطی قاطی بودم ولی این کلوب ارومتر کرد
وقتی می فهمم تو این دنیا تنها نیستم.وفقط من تنها همچین مشکلی ندارم ووو..... کاش زودی صبا هم سالم برگرده تا ارامشم دو چندان شه..
2714
سلام فاطی جان ، همونطور که خورشید جان گفت میشه " سندروم زلوگر"

این مقاله رو بخون فکر میکنم کامل توضیح داده:

http://iranmedicallab.blogfa.com/post-199.aspx

ضمنا پاراگراف آخر نوشته که توی هفته 7-10 بارداری و از طریق ازمایش قابل تشخیصه . اگه قطعی بشه که مشکل صبا جان این بوده ، خیالت راحت باشه که برای بارداری بعدی میتونی ازمایش بدی عزیزم:)
سلام بچه ها
من هنوزم استرس و وسواس فکری باهامه
10 روز دیگه سونوی nt دارم همش میترسم و فکرای منفی میکنم
از یه طرف (معذرت خواهی) یبوست گرفتم میگم نکنه فشاری که بهم وارد شد تاثیر بد گذاشته باشه
هیچ وقت باطن زندگیمونو با ظاهر زندگی دیگران مقایسه نکنیم....

پریسان جون این صباس-اخه بهش می خوره مشکل خاصی داشته باشه-صبا از هر لحاظ سالم بود فقط انزیم کبدش بالا بود.تمام ازمایشاتش نشانگر این موضوع بود.حتی اندازه کبد باز بودن مجاری همه چی دکترا خودشون متعجب بودن.

2706