2410
2553
عنوان

عود بیماری افسردگی در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 433141 بازدید | 2924 پست
سلام من از همتون که به من آرامش میدید ممنونم
واقعا نمیدونم اگه شماها رو پیدا نمیکردم شاید دیوونه میشدم
در مورد تیروئید هم بگم فقط تو آزم TSH بود که مقدارش 0.2 بود در حالیکه مقدار طبیعی باید بین 0.3 تا 5 میبود طبق برگه آزمایش
بردم به دستیار دکترم نشون دادم و اونم به دکتر نشون داد دکتر گفت دارو نمیخواد
حالا نمیدونم چون مقدارش خیلی خارج نبود گفت نمیخواد یا اینکه تو سه ماه اول معمولا TSH میاد پایین
لطفا نظرتونو بدید
شوشو میگه به دکترت اعتماد کن
آخه اگه لازم بود که دکتر حداقل میگفت برم پیش دکتر غدد نه؟
نمیدونم والا
گیج شدمممممممم
راستی بچه ها من صبح ها میام چون سر کارم
شما هم واستون پیش اومده بود که بترسید من خیلی میترسم از گربه که یهو دیشب جلو پرید از هر چیزی ....

هیچ وقت باطن زندگیمونو با ظاهر زندگی دیگران مقایسه نکنیم....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام

مامان سیمین دقیقا نمیدونم کدوم دارو رو توی لیست داروها خوندم که مربوط به تیرویید بود و نوشته بود که از بند ناف رد میشه.. حتما این دارو که نام بردید safe هست .. دارویی که من خوندم توی لیست از گروه مضر بود برای درمان تیروئید..

در هرصورت اون چیزی که مسلمه کم کاری تیرویید باید درمان بشه برای رشد جنین..مایا جون احتمالا دکترت دوباره بهت ازمایش میده و اگه باز هم پایین بود بهت دارو میده اما از گروه Safe.

مایا جون ، توی دوران بارداری ، من همش درحال ترس و دلهره شدید بودم ، اما راستش نمیدونستم از چیه؟!!! و این خیلی بده! باز خوبه تو میدونی از چی میترسی. من یه ترس خیلی شدید توی دلم بود که باعث میشد از تنهایی بترسم . بعدا فهمیدم کلا من دچار حملات پانیک بودم توی بارداری!
2456
لیلی جان من سه ماه آخر بارداری فلوکستین مصرف کردم ولی شیر به پسرم ندادم! پسرم سالم سالمه ، اما بدو تولد چند روز به خاطر مشکل تنفس توی دستگاه بود که البته پزشکان معتقد بودند مربوط به فلوکستین نیست و نوع تولدش ( زایمان) تاثیر داشته..

مایا جان اصلا نترس.. بالاخره دکتره و تخصص داره، تحقیق کرده . شاید روی این رنج دارو نخوری بهتر باشه، شما مطمئن باش دوباره ازت ازمایش میگیره و اگه تکرار شد ارجاع میده به متخصص غدد. فقط اگه دکترت از اوناست که سرش شلوغه یا حواس پرته ، خودت هی بهش یاداوری کن.
2714
عزیزم من نمیتونم انتظار بکشم تا دو هفته دیگه خیلی برام سخته
از دو نفر دیگه هم تو سایت پرسیدم که اونا هم مشکل منو داشتن به اونا هم دارو نداده بود دکترشون
هیچ وقت باطن زندگیمونو با ظاهر زندگی دیگران مقایسه نکنیم....
2706