2703
2553
عنوان

عود بیماری افسردگی در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 433151 بازدید | 2924 پست
سلام به همه مامانا
من باردار نیستم ولی قصد بارداری دارم دیروز رفتم دکتر زنان برای چک.مشکل اضطراب دارم روزی 1قرص کلرودیازوپوکساید 5 به همراه نورتریپتیلین 10 نصف قرص استفاده می کنم.دکتر گفته قطعش کن ولی من میترسم بهم بگین به جای اینا چی بخورم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

rosesiah جون من مشکلم وسواس فکری بود.. افکار منفی و ترس توی کل دوران بارداری همراه من بود.. وسواس فکری من بیشتر حول و حوش اینکه بچه مشکل خواهد داشت یا سقط میشه و... بود..

من دارو گرفتم صفحات قبل نوشتم!
2720
من الان زولپیدم میخورم به خاطر بی خوابی تصمیم دارم باردار بشم ولی خیلی میترسم دوست دارم بدونم کسایی که در دوران بارداری میخوردن مشکلی برای نی نیشون پیش نیومده که؟ لطفا جوابمو بدید ممنونم
خانم های محترم

مطمئن باشید وقتی تصمیم بگیرید با وجود مشکلات روحی باردار بشید

خداوند به شکل معجزه آسایی کمکتون می کنه

من خودم تو بارداری بعضی وقتها سه شب نمی خوابیدم ولی با کمک خدا نی نی رو سالم به دنیا آوردم

توکل به خدا بهترین دارویی که می شناسم از راه مراقبه با خداوند رحیم و زیر نظر متخصص اعصاب اقدام کنید
2714
مر مر جان حرفهای قشنگی زدی ........من هم به این مسئله خیلی اعتقاد دارم و به او توکل کردم چون خودم دیگه نمیتونم این کوله بار سنگین رو حملش کنم سپردمش به خدا ..........هر چه او بخواد و هر چه مشیت او باشه
سلام چرا کسی جواب سوالای مارو نمیده من گاهی وقتها بیخوابی میاد سراغم واگر زولپیدم نخورم اضطراب میگیرم و حالم خیلی بد میشه که اینم به خاطر یک دوره افسردگی که حاصلش برای من ترس و اضطراب بیخوابی بود پیش اومد حالا میخواستم ببینم که با وجود این قرصی که گاهی واقعا مجبورم بخورم ایا میتونم صاحب یه بچه سالم بشم اگه کسی تجربه ای داره لطفا منو راهنمایی کنه اینکه ایا نینیشون سالم به ذنیا اومده؟
باران-A من یکبار ( فقط یکبار ) کلونازپام خوردم اونم تماس گرفتم با دکترم حالم خیلی بد بود.. بهم اجازه داد یک چهارم بخورم.

کلونازپام داروی خطرناکیه توی بارداری نباید بخوری.. مخصوصا سه ماهه اول!
رها جان صفحات قبل رو بخون... از صفحه 4 به بعد...

من شرایطم مثل شما بود تحت نظر پزشک دارو گرفتم... باید حتما قبل از بارداری زیر نظر پزشک متخصص باشی هم زنان هم متخصص روانپزشک.. ( تا آخر بارداری)

انشالله نی نی هم سالم به دنیا میاد.
پریسان جون ممنونم از راهنماییت میشه برام بیشتر توضیح بدی اینکه ایا شما هم دارو میخوردی و یا اینکه زولپیدم در بارداری استفاده میکردی ونتیجه چطور بود اگه میشه در مورد خودت و شرایطت بیشتر توضیح بدی البته دکترم اجازه داده که در بارداری تا یک دوم قرص ده میلی گرمی بخورم ولی خودم بازم میترسم و همین باعث شده از بچه دار شدن واهمه داشته باشم ممنونم
2706