2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سارا جان نمی خوام توی دلت رو خالی کنم.امیدوارم به حق صاحب الزمان حال داییت خوب بشه.
پدر منم یه روز یهو سرفه اش گرفت،اورژانس که اومد کلی تعجب کرد،آخه ریه پدر منم آب اورده بود.منتقلش کردن بیمارستان ولی همون شب بعد ساکشن فوت کرد.هنوزم یادم که میوفته جیگرم خون میشه.
ان شاالله به بزرگی خدا حال داییت خوب بشه عزیزم.
من خوشبخترین زن روی زمینم.... همسر مردی مهربان و مادر 2 فرشته ی زمینی...خدایا پناه خوشبختیم باش.آمین
دقیق نمی دونم ولی جمع شدن مایع بیشتری تو ریه هست
توکل به خدا
به دکترش اعتماد کن

این لینکو ببین
http://khabar.pconline.ir/Medical-Articles/87/Post-18728
می‌خواهم بگویم هر زنی، در هر وضعیتی، استحقاقش را دارد که کسی را داشته باشد که وقتی نگاهش می‌کند، چشم‌هایش برق بزند.
2714
منم پسر عموم یه دفعه سرما خورد رفت دکتر گفتن ریه اش آب اورده و دو روزه فوت کرد وای 25 بهمن 88 هنوز دو سال نشده 20 سالش بود
ان شالله که این با پسر عموی من فرق داره فقط یه بیمارستان خوب ببرید
آتیه نباشه
خدایا به خاطر همه چی شکر
چرا عزیزم ساکشن کردن و آب رو تخلیه کرده بودن وحتی به برادر و مادرم که بیمارستان منتظر نشسته بودن دکتر گفته بود که حالش بهتر شد.ولی ...
بعد توی گواهی فوت نوشته بودن ایستیمیک قلبی.که آب اوردن ریه ها از اون بوده.
من خوشبخترین زن روی زمینم.... همسر مردی مهربان و مادر 2 فرشته ی زمینی...خدایا پناه خوشبختیم باش.آمین
نمی دونم سارا جان.ولی خواهرم که توی کار تجهیزات پزشکیه میگفت یه دستگاهیه که با اون ریه رو تخلیه می کنن.
بنده خدا خواهرم از کارش اومد بیرون.چون هروقت دسنگاه ساکشن و میدید حالش بد میشد.
2706