2410
2553
من تازه ماه 4 هستم ولی بعضی شبا اصلا خوابم نمی بره و فرداش حالم بد می شه و دچار استرس شدید می شم
شبایی هم که خوابم می بره با استرس زیاد می خوابم پیش متخصصص اعصاب و روان رفتم بهم دارو داده نمی دونم می ترسم اونارو بخورم بعد عذاب وجدان بگیرم حالم بد تر شه

کسی مثل من بوده ؟ خواهش می کنم جواب بدین
خانمی من ماه پیش که 3 ماهم بود اینجوری بودم شبا اصلا نمی تونستم بخوابم همش اضطراب داشتم ولی یواش یواش خوب شدم الان که هفته 19 هستم خیلی راحت تر می خوابم اضطرابم کمتر شده موقع خواب سیب بخور بهت آرامش می ده یا شیر گرم .قرص اصلا نخور بالاخره روی جنین اثر داره .
گلشید جان آخه من سر کار می رم وقتی خوابم نمی بره فرداش تو اداره حالم خیلی بد می شه

من ماست می خورم ولی موقع خواب اضطراب می گیرم و همین باعث می شه نخوابم

شما هم مامان اسفندی هستی ؟ ممنون که جوابم رو دادی الان چند ساعت در شبانه روز می خوابی ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم بهم خوردن خواب تو بارداری تا حدودی طبیعی هست بخاطر تغییرات هورمونی و استرس های بارداری ولی اول باید ببینی علت اضطرابت چی هست .. شاید قابل برطرف کردن باشه در مورد چیز هایی که فکرتو درگیر میکنه با شوهرت ..ی دوست صمیمی یا دکترت یا مادرت حرف بزن حرف زدن به کاهش استرس کمک میکنه اگه کاملا بی دلیل اضطراب پیدا میکنی باز هم با دکتر زنانت در میون بزار بدون نظر دکتر زنانت از هیچ دارویی استفاده نکن .شاید خوردن ی لیوان شیر گرم بتونه کمک کننده باشه یا مطالعه ... ولی اگه دیدی بازم خوابت نمیبره به خودت فشار نیار مطالعه کن تلویزیون ببین .. به هر حال مهمترین مسئله اینه که اضطرابتو کنترل کنی کم خوابی اسیبی به بچه نمبزنه ولی اضطراب خیلی بده .. دکترت حتماا میتونه کمکت کنه عزیزم بهش بگو که با بی خوابی به صورت جدی مشکل داری .. من 18 روز دیگه زایمان میکنم و از اول ماه 8 مشکل خوابو دارم تو ماهای اخر خیلی شایع هست .. برای حفظ ارامشت تلاش کن عزیزم هنوز راه زیادی داری و هیچی تو بارداری به اندازه ارامش مهم نیست
2720
مینا جون

ممنون عزیزم از راهنماییت من از ترس اینکه نخوابم حالم بد شه بدتر خوابم نمی بره دیشب خیلی حالم بد شد استرس و اضطراب شدید داشتم ولی صبح یک ساعت و نیم خوابیدم حالم بهتر شد وقتی که خوابم می بره اضطرابم از بین میره

تلاش می کنم از این به بعد به خودم آرامش بدم و از نخوابیدن نترسم برام دعا کن منم از خدا می خوام شما نی نی سالم و نازی رو به سلامتی به دنیا بیاوری

مرمر عزیز من هم الان تو ماه سوم هستم و شبها خیلی بد می خوابم طوریکه در طول روز همش خوابم .میگن خوب میشه شما هم توصیه های دوستان رو رعایت کنید تا زودتر خوب بشید. روزهای خوبی رو براتون آرزو می کنم.
2714
مرمرجان ...

سلام گلم ...

شما اصلا چای نخور ... و از خوردن سردی ها اجتناب کن ...

چای کوهی + بابونه + گل ساعتی بگیر و دم کن هرزگاهی بخور برای نی نی ضررنداره... گلاب رو بو کن و هرزگاهی کمی مزه مزه کن تو دهنت ... آرام بخش و مقوی اعصاب و خواب آوره خوبیه ...

موفق باشی عزیزم
ممنون از لطف همگی من حالم بهتره دارم با خودم مبارزه می کنم و شبها که می خوام بخوابم به خدا توکل می کنم

آقای پسر ایرونی دکتر متخصص اعصاب و روان به من قرص ملاتونین داده و گفته ضرر نداره و این هرمون تو بدن جنین هم هست ولی نمی دونم از عوارض ازدیاد این هورمون در بدن جنین چی هست ؟ سعی می کنم نخورم
موفق باشی مرمر جان بهترین کار رو کردی دارو مصرف نکن تا میتونی
انشاالله این دوران رو به سلامتی میگذرونی بیخوابی تو این دوران جز عادی ترین مسائله. که اگه بخوای درگیرش بشی و اعصابت رو بابتش خرد کنی خیلی اذیت میشی. سعی کن بیخیال بشی و وقتی خوابت نمیبره کتاب بخون تلویزیون ببین راستی حل کردن جدول به من خیلی کمک کرد ذهن آدم رو خسته میکنه و خواب خودش میاد!
من خیلی نگرانم چون دیروز فهمیدم قرص ملاتونین که قرص هورمونی خواب هستش و دکتر متخصص اعصاب و روان

برام تجویز کرده بود و من دو تاشو خوردم در بارداری و شیردهی نباید مصرف بشه دکتر به من ده تا داده بود شک کردم

رفتم داروخانه دیدم روی قوطیش نوشته در بارداری و شیردهی مصرف نشه به دکترم زنگ زدم گفتم گفت تو کتابای ما نوشته اشکال نداره ولی اگه نوشته مصرف نشه مصرف نکن

مامانا برام دعا کنید
مرمرگلم ... همه قرصهای اعصاب ( حتی اگر دکتر هم بگه ضرر نداره )‌برای مادر و جنین و مادرشیرده خوب نیست ...

اما شما تعداد کمی خوردی ...

نگران نباش گلم ...
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=7352&postID=1342145#1342145

بوسسسسسسسسسسسسسسسسسس
2706