2410
2553
�من با وجود بچه ام به سختی در طول روز وقت غذا خوردن پیدا میکنم چه برسه به این که بخوام غذا هم درست کنم. مشکل من اینه که تازه ظهر که میشه میگم چی درست کنم؟؟ و اغلب یه غذای سریع سر هم میکنم تا از خجالت شکمم دربیام
خانمهایی که کمبود وقت دارند خصوصا مامانای با بچه کوچیک شما چه راهکارهایی رو پیشنهاد میکنید؟؟ چه لیست غذاهایی رو پیشنهاد میکنید؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
دوتا غذای گوشت قرمز دوتا مرغ یه ماهی یه پلو یه ماکارونی
غذاهای من:خورشها: آلو .آلو به.قورمه سبزی .کرفس . بادمجون. قیمه معمولی .قیمه دارچین.قیمه نثار.چلو گوشت
استانبولی. ماکارونی. عدس پلو.رشته پلو.ماهیچه پلو .آبگوشت . سوپ.اش رشته اش ماست اش عدس.خوراک لوبیا.کتلت.عدسی. برای بچه ها هم گاهی غذاهای ساده مثل تخم مرغ سیب زمینی.برنج و سیب زمینی. سوپ ساده و.... میذارم.یتیمچه هم دوست داریم یا میرزاقاسمی!
من مست و تو دیوانه ماراکه بردخانه؟
به نظرم نمیشه گفت شنبه فلان چیز یکشنبه فلان
بهتره که لیست غذاهای که دوست دارین رو بنویسید
من خودم یه لیست دارم شامل چند بخشه
خورشت - فست فودی - سوپ و آشها - قطی پلوها
هر روز با توجه یه اینکه چی میلم میکشه یا چی توی یخچالم یکی رو درست میکنم
و همیشه از شب قبل میدونم فردا چی بپزم اینجوری وقتم کمتر گرفته میشه
Lilypie Pregnancy tickers
زرشک پلو و هویج پلو و سیب زمینی سرخ شده با تن ماهی و شویدپلو .خوراک مرغ یادم رفت.بچه ها هر هفته یه بار کوبیده بیرون هم میخورن اما خودمون گوشت قرمز رو کم میخوریم.
بخارپز کردن سبزیجات فریزی خوبه.مواد روغن د ار اصلا تو فریزر نذار.صب که پا میشی گوشت رو بذار بیرون و در فواصل بین کارات تا ساعت 11 مواد اولیه رو اماده کن یا یه ربع وقت بذار اماده کن .بعد سریه اشپزی کن.یا یه روز دو جور اشپزی کن تا یه روز در میان اشپزی کنی.یا شب اماده کن.
من مست و تو دیوانه ماراکه بردخانه؟
2706