2737
2734
عنوان

مسایل جنسی نقطه ضعف شوهرم نیست!

6960 بازدید | 15 پست
ماه اخر بارداریم....شوهرم دیر ازدواج کرده 30 سال به بالا و من اونموقع زیر 25 بودم و خیلی گیج و مات

نمی دونم درسته یا نه؟ولی از وقتی دیدم برادرشوهرم بخاطر طرفداری از زنش از روز اول با همه در میفته حتی با بچه این حس رو که قبلا داشتم قویتر شد/////

و برادرشوهرم با همه دعوا کرد و بعد هم رفت خونه مادرزنش دوماد سرخونه..........

شوهرم با اینکه پدرش زنده هست همه کار برا همه کوچیک و بزرگ کرده هرچی خریده برا خودش برا اونا هم خریده و جوابش هم بد و بیراه بوده به زن و بچش همین چندوقت پیش خواهرش گفت نامردی که زن و بچت میاری خونه ما!!!!!!!!!!!

همه مشکلاتم رو خودم حل میکنم و وقتی بچم بدنیا اومد اینهمه خواهر برادر داره هیشکی کاری نکرد و مادر بدبخت من همه کار میکنه

همه اینا بخاطر اینه که """مسایل جنسی نقطه ضعف شوهرم نیست ""چون بعد از این همه سال هنوز زندگیم دست خودم نیست و مادرش تصمیم میگیره ما کجا بریم کجا نریم فقط برای ما هم تصمیم میگیره !!!!!!!!!!!اعتماد بنفسش بالاست چون فکر میکنه من ضعف دارم چون خانواده م ازش میترسن

هیچ راهی نداره و من نمی دونم کجای زندگیم هستم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
عزیزم فکرنکنم ربطی به مسائل جنسی داشته باشه خیلیا هستن ازنظر جنسی خیلی هم ضعف دارن و وابسته هستن ولی اخلاقای خاص خودشونو دارن این دیگه دست خودته که چجوری روش تاثیر بذاری ببین رگ خوابش چیه ازهمون راه وارد شه
خدا جون بابت دخمل خوشگلم ممنونم ازت هیچ وقت اد امید‌خدا نا امید نشید‌
تازه شدی عین من
همسر منم اصلا به من و بچم اهمیت نمیده و اولویت های زندگیش خانواده اش هستند و اصلا مسایل جنسی واسش مهم نیست

با این اوصاف منم زدم به در بی خیالی و شدم عین خودش
دخمل طلای من الان در آغوشمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مردا مغرورن و هیچ مردی نقطه ضعفش اون نیست...........شاید یکی دو بار جواب بده ولی راهکار دایمی نیست........به نظرم اخلاق هیچ مردی رو نمیشه عوض کرد و بهتره کنار بیای...........میتونی یه جوری با سیاست حلش کنی......شوهر منم خیلی به حرف مادرش حساسه و یه جورایی حساب میبره.....
عزیزم باورت میشه انقد از خانواده شوهرم بدم میومد البته چون فکر میکردم انسانیت ندارن نه بخاطر دلایل الکی هر کاریم که میکردن تا حرص منو دربیارن اصلا انگار نه انگار به شوهرمم چیزی کنایه نمیزدم خودش میدید همین عالی بود بعد از چندین سال بالاخره خودش قطع رابطه کرد ولی تو مسایل زناشویی باهم خیلی مچیم و واسه هم کلاس نمیزاریم -ببخشیدا خانوما گلایه دارن که مردا زنارو وسیله میدونن و فقط برا یه چیز میخوان ولی فکر نمیکنن همین طرز تفکرشونه که اونا اینجوری شدن خب مگه اون میتونه با جلوگیری از رابطه جنسی چیزی رو تو تو درست کنه که تو بتونی
دوست دارم اینجور مادرشوهرای فضول خفه کنم اولیشم مادر شوهر خودمه!نمیدونم اینجور آدما چی پیش خودشون فکر میکنن شاید نمیدونن یه دنیای دیگه ای هم هست و اونجا پاش میخورن به نظرم فقط باید رو شوهرت کار کنی و اونو به سمت خودت بکشی شاید بتونی تغییرش بدی ولی خونوادش که نمیتونی به قول ثنا رگ خوابش پیدا کن در ضمن شوهرت زرنگه و بروز نمیده والا اگه به لحاظ جنسی تو کف بذاریش تا یه حدی ج میده مطمئن باش حالش گرفته میشه ولی به روی خودش نمیاره ایشالا که زندگیت پر از شادی و خوشحالی باشه
پونه جون هر زنی در زندگیش باید ثابت قدم و محکم باشه . باید به خودت اعتماد داشته باشی تا دیگران بهت اعتماد داشته باشن . باید خودتو باور کنی تا دیگران باورت کنن. من فکر میکنم اگر تو تغییر کنی حتما رفتار بقیه با تو تغییر خواهد کرد.
2738
مامان کوچولوی عزیز مقصر هیچ کس جز خود ما نیست . ما اول باید خودمون و طرز فکرمون تغییر کنه تا تغییر رو روی همسر و مادرش و خانوادش ببینیم............ مادرشوهر من یک اخلاق خیلی زشتی که داره اینه که همیشه منو مسخره میکنه برا اینکه خودشو خوب و بهتر جلوه بده ...... ازون دسته آدمایی هست که پا رو سر دیگران میذاره تا خودشو بالا بکشه . اون نه تنها با من که با پسرهاش و همسرش هم همین کارو کرده . ولی الان متاسفانه همسرش اعتماد به نفس در حد صفر داره . ولی من از همون اول اونقدر ثابت قدم و محکم باهاش رفتار کردم که دیگه این مسخره کردناش روم تاپیری نداره . منم اون اوایل فقط ناراحت میشدم و از همسرم انتظار داشتم که اون رو تغییر بده ولی بعد با خودم تصمیم گرفتم که خودم تغییر کنم ........... موفق شدم .
ای بابا من الان با شوهرم 5 ماه رابطه ندارم خیلی رابطمون کم ولی من همه جیزو کنترل می کنم حواسم هستش اینم بگما رابطه خوب خیلی مهم وخیلی ها بایان شوهراشونو کنترل میکنند ولی خوب بستگی به طرف داره عزیزم
عزیزم تو این دور و زمونه خراب استفاده از مساعل جنسی برای پیشبرد کارها راه حل مناسبی نیست چون با عرض معذرت بیرون اونقدر (بد کا٠٠٠)ریخته که شنیدم برای یک شارژ تلفن هم راضی هستن هر کاری بکنن پس بهتره همسر هاتون رو در حسرت وانزوای جنسی نگه ندارین
CafeMom Tickers
2706