2703
2553
اره عزیزم .من تازه چند ماه دارم میگیرم وقتی از بیمه پرسیدم گفتند فقط یکبار میشه استفاده کرد .
کسی رو برای دوست داشتن انتخاب کن که دلش مثه دریا بزرگ باشه ، که مجبور نباشی واسه اینکه تو دلش جا بشی خودت و کوچیک کنی ...
بهارک جان می شه چند بار استفاده کرد ولی چند تا شرط داره. مثلا بین دو نوبت باید چند سال فاصله باشه( دقیق نمی دونم چند سال) و مثلا اینکه حداقل یک سال باشه که توی یه شرکت کار می کنی و ...
دقیق نمی دونم فقط می دونم می شه چند بار استفاده کرد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام
بله عزیزم فقط یکبار میشه استفاده کرد من این ماه هیجده ماهم تموم شد
http://am.oriflame.com/products/catalogue-viewer.jhtml?per=201501 به این آدرس برید محصول مورد نظرتونو انتخاب کنید براتون سفارش بزارم با مناسب ترین قیمت به دستتون برسه - آرایشی - بهداشتی اوریفلیم ,وایبر با این شماره 09127095638- آدرس کلوپ http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=28904
2720
سعیده و روژین جان می تونم بپرسم که حقوق تون رو چه طوری می دن؟ هر ماه به حسابتون می ریزند یا هر چند ماه یه بار؟
و اینکه شما رو به کلاس های کار اموزی معرفی کردند؟
چند درصد حقوق تون رو می دن؟
می شه یک کم توضیح بدید.
کلا بیمه به هیچ دردی نمی خوره جز بازنشستگی . برای من که اینطور بوده . نه بیمه تکمیلی بهم دادن نه مرخصی زایمان . یکبار بیمه بیکاری هم استفاده کردم . الان که باردار هستم و فروردین بچه ام دنیا میاد نه محل کارم باهام قرارداد می بنده برای سال دیگه نه می تونم بیمه بیکاری بگیرم. دیگه از اسم بیمه بدم میاد.
من تقریبا از پایان بیمه بیکاری ام یک سال و نیم گذشته بوود که دوباره رفتم سر کار . و الان 6 ماه کار می کنم . به حقوقم خیلی احتیاج دارم از طرفی هم دلم برای دخترم می سوزه و دوست ندارم دخترم زیر دست هیچ کس دیگه ای بزرگ بشه حتی مادرم .
اره عزیزم. من از تیر ماه که شکایت کردم تا دی ماه که کارم به نتیجه رسید حقوق این مدت رو یکجا برام واریز کردند . یعنی شما از تاریخی که پیگیر کارتون میشی تا زمانیکه به نتیجه برسه حقوقت محفوظه . دیروز هم که با اداره بیمه صحبت ک ردم گفتند حقوق بهمن ماه و اسفند ماه با هم واریز میشه ولی نمیدونم که همیشه 2 ماه یکبار میدن یا نه !!!
من با 8 سال سابقه کار 18 ماه و 70% اخرین پایه حقوقم رو برام حکم زدند . کلاس کار اموزی هم نرفتم . بازم اگر سوالی داشتی در خدمتتم عزیزم
کسی رو برای دوست داشتن انتخاب کن که دلش مثه دریا بزرگ باشه ، که مجبور نباشی واسه اینکه تو دلش جا بشی خودت و کوچیک کنی ...
2714
بچه ها میشه بگین شرط لازم برای بیمه بیکاری چیه؟من شنیدم اگه ما خودمون نخوایم سر کار بریم بهمون تعلق نمی گیره و حتما باید اخراج بشیم ؟من نمی خوام برم سر کار ولی سازمانی که کار می کنم این کارو نمی کنه
نظرات من صرفا برای صاحب تاپیک میباشد،ریپلای انسانهای بدون مغز یا متعصب  رامشاهده نکرده و پاسخ نمیدهم😊
اره عزیزم حتما باید اخراج بشی . من خودم استعفا دادم ولی شرکتی که توش کار میکردم خیلی ادمهای خوبی بودن یه وکیل فرستادن وزارت کار روزی که جلسه داشتیم و اونها گفتند که ما بعلت مسائل مالی تعدیل نیرو داشتیم و چند تا از همکار هارو از جمله ایشون و ( من ) تعدیل کردیم . تا اخراج نشی و حکم اخراج نداشته باشی وزارت کار قبول نمیکنه
مگر اینکه با شرکتی که توش کار میکنی توافقی برات حکم اخراج بزنن و بیان تو وزارت کار یه کوچولو دروغ بگن و شما بتونی از حقت استفاده کنی عزیزززززززززززم .
بهارک جان سلام من کارمند تامین اجتماعیم . از بیمه بیکاری بیش از یک بار تا سقف 50 ماه میتونی استفاده کنی که بسته به متاهل یا مجرد بودنت مدتش فرق میکنه . وبرای برقراریش هم حتما باید به اداره کار اعلام کنی که اخراج شدی که اکثر کارفرماها با کارگرشون تبانی میکنن. سوال دیگه ای داشتی در خدمتم
گاه زخمی که به پا داشته ام زیر و بم های زمین را به من آموخته است...
سلام سیلوانا جان. ببخشید حالا که کارمند تامین اجتماعی هستی یه سئوال داشتم. من 18 ماه از بیمه بیکاریم استفاده کردم الان حدود 8 ماهه دوباره برگشتم سر همون کارم ولی به علت نگهداری دخترم به مشکل برخوردم و میخوام دوباره ترک کار کنم سر کارم هم با من همکاری می‌کنن جهت نامه ترک کار. فقط می‌خواستم بدونم میشه دوباره از بیمه بیکاری استفاده کنم یا نه؟ ممنون
2706