2703
2553
عنوان

دعا برای تسریع در بارداری

1759 بازدید | 6 پست
دوستان گلم اگه کسی دعایی در مورد بارداری شدن و جلوگیری از سقط می دونه نو این تاپیک بزاره
روی هر پله که باشی خدا یک پله از تو بالاتره ، نه به خاطر اینکه خداست ؛ به خاطر اینکه دستت رو بگیره .
سلام عزیزم اگر بتونی کتاب گنجهای معنوی رو تهیه کنی توی اون کتاب دعاهای زیادی هست. این دعا هم فکر می کنم باشه.
پسر عزیزم! بودن تو بزرگترین نعمت زندگی و خندیدن تو قشنگ ترین لحظه زندگی ماست.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مامان بهاره جون امیدم به خدا است اما بازم از دعاهایی که برای نزدیک شدن به خدا و کمک خداوند لازمه دوست دارم بخونم .
روی هر پله که باشی خدا یک پله از تو بالاتره ، نه به خاطر اینکه خداست ؛ به خاطر اینکه دستت رو بگیره .
2720
من توی گنجهای معنوی این دعا رو دیدم :

ربی لا تذرنی فرداً و انت خیرالوارثین

نوشته که این دعا را به دفعات بخوانید
آریو پسر زیبای من بزرگترین معجزه زندگیم رو دوشنبه 17 تیر 92 ساعت 7:50 دیدم و در آغوش گرفتم

این دعا ها رو تو نماز هاتون بخونید  

یه دعای دیگه هم هست توصیه ایت الله بهجت هست هر صبح و عصر باید خونده بشه عکسشو میزارم 

بِسم اللّه الرَّحمن الرَّحيم

رَبَّنَا هَبْ لَنَا مِنْ أَزْوَاجِنَا وَذُرِّيَّاتِنَا قُرَّةَ أَعْيُنٍ وَاجْعَلْنَا لِلْمُتَّقِينَ إِمَامًا

رَبِّ هَبْ لِی مِن لَّدُنْكَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّكَ سَمِیعُ الدُّعَاء رَبِّ لَا تَذَرْنِی فَرْدًا وَأَنتَ خَیْرُ الْوَارِثِینَ؛