عنوان

در مورد حکیم نباتی

| مشاهده متن کامل بحث + 298672 بازدید | 1970 پست
سلام ترمه عزیز اصلا مهم نیست که حالا نمازش قضا شده البته قضا شدن نماز مهمه ها ولی از روی عمد که نبوده گلم بعدش حاج آقا که نعوذبالله خدا نیستند اون بنده خدا برای خودمون میگه حتی اگه نمازش قضا شده برید عقب نندازید برید حتما برید تا زودتر نتیجه بگیرید
خداروشکر غزل جون که نتیجه گرفتید ای کاش منم با یقین تو رفته بودم ای کاش به حرف شوهرم گوش میکردم شوهرم آذم معتقدیه منم همینطورم ولی یقینی که شوهرم داره من ندارم...... میگه وقتی یقین پیدا کنی خدا یعنی خود خدا کارتو راه میندازه میگه منیل علم الیقین کار سختیه باید با خودت کار کنی شوهر من که میگفت خوب شدی.یا ماه بعد باردار میشی ولی شک من همه چی رو خراب کرد
امیدوارم همه نتیجه بگیرند
خدایا میشه منم مادر شم.الهی رضم به رضائک
سلام باران جان من حالت را کاملا می فهمم برو پیش حاج آقا انشاالله به خواست خدا جواب میگیری همسر منم اسپرمش خیلی ضعیف بود یک تا پنج میلیون که 97 درصدش غیر طبیعی بود
بر یوسف گمگشته زهرا صلوات

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلامممممممممم

ممنون غزل جوووووووووون .....یکم بابت اینکه می گه اصلا نباید بری سونو نگرانم .........

اگه بخوای بعد از ماه چهار بری اجازه می ده یا نه ....؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تازه من شهرستانم 10 ساعت راهه تا تهران بیام ......هر وقت چهل روزمون گذشت باید تماس بگیرم و وقت بگیرم ..؟؟؟؟؟؟؟

اخه نمی تونم همین طور راهمو بگیرم بیام تهران بدونه هیچ وقت گرفتنی ......

غزل جون کجا میکرو انجام داده بودی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟که نتیجه هم نگرفته بودی ....
.........
2728
درضمن غزل جون من به امید خدا بعد از عید که هوا خوب بشه برا رفت و امد می خوام بیام پیش حاج اقا

ولی غزل جون من شوهرم تو نمونش 300 هزارتایی بیشتر اسپرم نداره که تقریبا همشون خوب و طبیعی نیستن ....

شاید از نظر دکترها شانس باروری تو این حالت صفر هست ....ولی نمی دونم والا پناه بر خدا ......

راستی وقتی رفتی فقط مشکلتو براش تو ضیح می دی....؟؟؟؟؟؟؟ چه جوریه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ببخشید که خیلی سوال پرسیدم .......

کسایی هم هستن که همه چیزو رعایت کنن و جواب نگیرن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
.........
سلام دوستای گلم من همه پستهاتون وخوندم من الان شش سال ونیم که ازدواج کردم ونی نی میخوام ولی شوهرم ازواسپرمه وحتی توعمل بیوپسی که انجام داداسپرم نداشت ودکترگفت که بدنش سلول مردانه داره ولی سلولی که اسپرم تولیدمیکنه رونداره یعنی توبدنش اسپرم تولیدنمیشه خلاصه قطع امیدکردیم وبه اسپرم اهدایی روآوردیم وچندبارم ای یو ای بااسپرم اهدایی انجام دادم که نتیجه نگرفتم
حالامن بخوام بیام پیش حاج آقانتیجه میگیرم آخه فکرش روکه میکنم بدون اسپرم چطوری باردارمیشم هرچندکه معجزه ی الهی روقبول دارم که هرکوری روشفامیده وبینامیکنه وهرفلجی روروی پاش می ایستونه ولی منو نمیدونم بااین مشکلی که شوهرم داره میشه رفت پیشش یانه؟

باران جان دوست عزیزم خیلی ناراحت شدم برامنفی شدن جواب آزمایشت انشالله خداخودش یه نی نی صحیح وسالم بهت بده وبدون اینکه اذیت بشی عزیزم میبوسمت
ربی لاتذرنی فردا وانت احسن والخالقین
سلام دوستای گلم من همه پستهاتون وخوندم من الان شش سال ونیم که ازدواج کردم ونی نی میخوام ولی شوهرم ازواسپرمه وحتی توعمل بیوپسی که انجام داداسپرم نداشت ودکترگفت که بدنش سلول مردانه داره ولی سلولی که اسپرم تولیدمیکنه رونداره یعنی توبدنش اسپرم تولیدنمیشه خلاصه قطع امیدکردیم وبه اسپرم اهدایی روآوردیم وچندبارم ای یو ای بااسپرم اهدایی انجام دادم که نتیجه نگرفتم
حالامن بخوام بیام پیش حاج آقانتیجه میگیرم آخه فکرش روکه میکنم بدون اسپرم چطوری باردارمیشم هرچندکه معجزه ی الهی روقبول دارم که هرکوری روشفامیده وبینامیکنه وهرفلجی روروی پاش می ایستونه ولی منو نمیدونم بااین مشکلی که شوهرم داره میشه رفت پیشش یانه؟

باران جان دوست عزیزم خیلی ناراحت شدم برامنفی شدن جواب آزمایشت انشالله خداخودش یه نی نی صحیح وسالم بهت بده وبدون اینکه اذیت بشی عزیزم میبوسمت

سلام ایسان جوووووووووون .....حالا من نمی دونم باید غزل جون جوابتو بده ....ولی خوب یه سر بری پیشش که ضرری نداره ....

ممنون گلممممممممممم.....تو هم ان شاالله نی نی دار شی زود زود .......

برا منم دعا کن ....اگه رفتم پیش حاج اقا جواب بگیرم ....خیلی خستم .....
.........
باران و ایسان جون
ناامید نباشید.خدا حضرت مریم رو بی شوهر باردار کرد.معجزه واسش کاری نداره
به خدا توکل کنید.ایشالله برید و جواب بگیرید
منم 40 روز بگذره می رم ایشالله.می ترسم این جوری برم جواب نگیرم ....می خوام شرطش رو انجام بدم خیالم راحت باشه
واسه منم دعا کنید
ممنون ترمه جووووووووون .....درست می گی ......باید توکل کرد ......

اره حتما شرطاشو رعایت کن .......منم اگه بخوام برم خیلی رو شرطاش دقت می کنم ....

برو که ان شاالله به سلامتی نتیجه بگیری و ما رو هم بیای خوشحال کنی
.........
ممنونم باران جان
خدا به همه ی منتظرا نی نی سالم و صالح بده ایشالله
ایشالله که توصفحه های ادامه ی این تاپیک همش خبرهای خوب بارداری دوستامون و خودمون روبشنویم
من هر روز این جا سر می زنم
اگه اومدید خوشحال می شم بشتر در جریال حال هم باشیم
دعا هم فراموش نشه
همدیگه رو خیلی دعا کنیم
مانی جون ایشالله خواهرت نی نی اش صحیح و سالم می اد خیالت راحت
خدا کریم تر از اونه که هدیه ی کامل نده
یه سوال یعنی با مشکل بریم نمی شه؟
شوشوی من واریکوسل داره.غزل جونم شوهرش مشکل داشت ولی شد.....
مانی جون خواهر شما هم همون ماه مامان شد؟
خواهرتون چادریه یا واسه بارداریش چادری شد؟
می گم خواهرت اینا همه ی دستورات حاج آقا رو درست انجام داده بودن!؟
ما می خواستیم این ماه بریم ولی خیلی اتفاقی شوشو نمازش قضا شد......
حالا افتاد تا ماه دیگه.....تا خدا چی بخواد...
2706